Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Ще бъде игран винаги на помпа. Има достатъчно хора с дълбоки джобове, които също не знаят какво правят. А и много плитки джобове накуп не са за подценяване. То и DOGE е тъпотия, ама прави ATH след ATH.

ами то помпите са професионално занимание на някои хора от край време...

Тъпото е че помпите при биткойн кеш се отразяват директно върху биткойн мрежата, защото дърпат копачи, но предполагам и това ще се разреши.. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за тези, които казват, че Вер е продал 25к между 5400 - 5800...много фантазии, човекът не е тъп, плюс нямаше такъв обем.

Жокер : Я погледнете сега стените докъм 10-11к и ги срявнете с тези отпреди 12 часа ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://fork.lol/pow/hashrate

Хм... да вярвам ли или не?

Какво странно има блоковете на кеша са през минута, 80% от миньорите копат кеш. За БТЦ копат само СЛУШ и АНТ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://fork.lol/pow/hashrate

Хм... да вярвам ли или не?

Какво общо има харрейта с това дали ги е дъмпил?

1.Вер не е тъп, ама хич. Това с движението (защото знае, че адресите му се следят) може да е блъф. Преди това от други топ адреси имаше движения.

2.Откъде знаеш, че са продадени а не ленднати?

3.Я виж какво се случва ако разтовариш 25к БТЦ, или дори 10к. Ratio-тата също не бяха окей. И да го е правил с БЦХ (а то тогава почна ривърсъл), се е метнал обратно достатъчно рано.

4.Не е тъп да продаде на четвърти червен ден със спорен волюм и отворени къси. Ще чака да се отворят дълги, да се качи цената и тогава ще започне цирка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bright future....голяма децентрализация ... седим , гледаме и гадаем кой вятър ще духне! Случващото се показва , че света е или прекалено малък и лесно се манипулира или хората не са доарсли още ! Не ми се мисля с тея обеми ... какво мога да направят с АЛтовете ... направо ми се плаче за тях!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до понеделник не успее да свали цената значително му е свирено положението банките като отворят шорта ще му излезе през носа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е плана на един социопат никои от нас неможе да знае! Който и каквото да мисли в този момент е все едно да гадае с шепа кокали. Винету един вид :)

Интересно е как ще реагират сега регулаторите в Кореа, все пак има техни жители които са се опарили доста този уикенд.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вер и ко имат такова влияние, че ако искат могат да направят Биткойн и 300 долара.

За Вер и неговите шортове не се притеснявай.

Като отворят банките - така напвремето се успокояваха хората като ETH падаше от 420. Пък и е veterans weekend.

Както казах - 4 поредни доста червени дни, тук-таме трябва и да има зеленичко, да захапят дълги позиции.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вер и ко имат такова влияние, че ако искат могат да направят Биткойн и 300 долара.

За Вер и неговите шортове не се притеснявай.

Като отворят банките - така напвремето се успокояваха хората като ETH падаше от 420. Пък и е veterans weekend.

Както казах - 4 поредни доста червени дни, тук-таме трябва и да има зеленичко, да захапят дълги позиции.

Вер отдавна изгуби влианието си върху биткойна за това и си направи шит койн, а след днешния ден ще научи една важна поговорка: не се ебавай с колектива за да не ти го сложат колективно.

https://www.youtube.com/watch?v=sJAXH2FN9Dc&list=PLN0RF11rNdP0kkklAiif2pBLvbp2Y2Ap3&index=2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не ви ли е хрумвало, че BCH ще бъде винаги игран? Сега се отървават от слабите ръце и започват още една помпа?

Good guess! Не пак, а отново се почва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bithumb се върна в играта, но и там бързо падна цената на Бкеш.

Интересно ми е хакерите коя борса ще ударят следващия път като цената на Биткойна почне да пада.

Те хората си държат парите в биткойн, а Вер решил да им ги вземе как да не му сложат палка в колелата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да направят анти конти на BTC, като пуснат BTCgoldshit да купуват с тях BCH, а не BTC?

Според мен вер/джихан компания, ще направят тази помпа и ще транферират голда в кеш, но това ще го направят на друг етап, след, като се успокоят нещата. Като почне пак да изостава кеша от биткойна, ще прехвърлят голда в кеш, този кос ще запазят за следваща вълна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам никой освен мен не вярва в изравняването на стойностите на двата койна. На около 3800-4200 би трябвало да се срещнат.

аз нямам против да стане, ти вярваш ли обаче, че Биткойн Кеш ще задмине и замени Биткойн?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали за това е форумът - хората да обменят идеи. Дали ще са прави или не няма как да се знае. Всеки трябва сам да си прецени на какво да вярва.

ПП. и на мен ми се струва нереално да се изравнят и да стане така нареченият флипенинг, но знае ли човек, на теория всичко е възможно...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, за да стане този флипенинг, трябва повече хора да вярват в предимствата на биткойн кеш пред тези на биткойн.

ако хората вярваха в това, досега лайткойн да е изпреварил биткойн отдавна...

не забравяйте че в момента сме свидетели на един (мъртво роден) опит за манипулация.... който ще е резонен, само ако хората зад него имаха за цел да направят печалба.... 

поддавайки се на внушенията, които те търсят да създадат, означава, че ставате техни жертви.. което пък ще е жалко, след като четете този форум... не се поставяйте в положението на южно корейски бабички и дядовци, които имат много пари спестени и сега си играят на трейдъри....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам против да стане, ти вярваш ли обаче, че Биткойн Кеш ще задмине и замени Биткойн?

НЕ твърдо, но мисля че в даден момент ще се срещнат

едит

Както видяхме съвсем наскоро хората са много по алчни,глупави и заблудени отколкото можем да предполагаме. Тези факти не изключват а дават голям шанс на горното ми твърдение да се случи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си двете дъна много си ми приличат. Според мен всичко приключи на 5500 и понеделник ще се разбере. Трябваше дъното от 3к$ също да го разтегна (графика за 24 часа) ама не се усетех.

btc.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове