Jump to content
hash.bg - биткойн форум
batibon

Свободна тема със свободни коментари...

Recommended Posts

Здравейте група,

Имам едно питане за една непотвърдена транзакция вече близо 24ч. Пуснах малка сума и таксата на тази сума е близо 20$  :huh: от blockchain.info портфейл. Има ли някакъв вариант да ускоря потвърждението или да си върна обратно изпратеното? 

http://prntscr.com/hkq2x3

Благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://cointelegraph.com/news/demand-wrecks-bitcoin-infrastructure

Demand Wrecks Bitcoin Infrastructure

Coinbase is the #1 app in the App Store!

New account registrations are disabled until Dec. 8th 15:00 CET to improve service quality & site responsiveness for existing customers. We appologize for the inconvenience! #Bitcoin

В общи линии, тези които ни казват сектата биткойн, може сега да им кажем сектата се напълни и спираме временно приемане на нови членове. Скоро вица: Абе ти си в лудницата. Този от лудницата нека дойдат повече от нашата страна на оградата пък да видим тогава от коя страна на оградата е лудницата :)

Дано поне покрай празниците мемпула се стопи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайно съм възмутен от държанието на Владислав като представител на българското биткойн общество при гостуването на Милен Цветков тази вечер .....през цялото време увърташе, нищо не каза за ползата от биткойн........    

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснал съм го, но ще го гледам на -1 час записа

-----------------------------------------

Все едно, че нищо не казаха, а можеше и накрая да се прегърнат с Хърсев като символ на консенсус. Не виждам защо въобще беше в студиото.

Но колкото повече се противопоставят на прогреса и демокрацията във финансите, толкова повече обръчът ще се затяга около тях. Това е само началото. Предстоят динамични години на развитие. Ако централизираната система бъде оставена да работи в конкуренция с децентрализираната, нека видим какъв ще е резултатът, кой как ще предпочете да си диверсифицира и разпредели ресурсите. Просто за целта държавата трябва да легализира биткойн, ако средствата и доходите са обявени, с ясен произход и се платят дължимите данъци. От там нататък всичко се счита за черен сектор - такъв, какъвто си имаме и сега в централизираната система и всеки го знае. Има си органи за тези мошеници.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Стамен, Hash.bg има вече SSL сертификат за сигурност, самия сайт е ъпдейтнат  с нови възможности за потребителите...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа, поздравления за якия дизайн и новите опции за подредба и гласуване (има и други, но тепърва ще разучавам)!!

Добра работа!!

В началото е нужно малко време като ума ти е свикнал на едно определено повторение на команди да мине на ново и това създава дискомфорт, но като постоянстваш малко и се вижда колко повече яки неща ти дава новия дизайн!

Поздрави! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може тея в binance да имат такива безбожни такси за теглене. От битрекс прехвърлих eth за 0.002 етереум, а сега ми иска за някъв алт от сорта на 11 долара тея ненормални ли са ? Някой да знае дали винаги е било така или сега нещо не е наред ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 minutes ago, rippleche said:

Как може тея в binance да имат такива безбожни такси за теглене. От битрекс прехвърлих eth за 0.002 етереум, а сега ми иска за някъв алт от сорта на 11 долара тея ненормални ли са ? Някой да знае дали винаги е било така или сега нещо не е наред ?

Не съм ги ползвал , но съм чувал ,че техния токен ако имаш/ползваш ти правят намелние 50%! Прочети им правилата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз искам да прехвърля 1000 от ЕRC20 токен и ми иска 180, а той струва 7 цента, което прави 12 долара това е просто невъзможно. Сега влязох да видя и наистина е било толкова винаги. Направо нереално. Никакъв шанс. То не можеш да използваш техния токен за да withdraw-ваш. 

КОРЕКЦИЯ: Извинявам се ... не съм го включил. Сега видях, че наистина има опция и ще пробвам и ще пиша как е положението. Ако след време някой се интересува.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да опита да ми прати 40-тина mBTC с Eclair (testnet) по LN. Отворил съм 3 ауто канала.

Инструкции: https://blog.bitrefill.com/test-instructions-lightning-on-bitrefill-ef6db8714b00

Едит: сега добавям и този от туториала.

Редактирано от metaflute1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 12/30/2017 at 8:17 PM, metaflute1 said:

Може ли някой да опита да ми прати 40-тина mBTC с Eclair (testnet) по LN. Отворил съм 3 ауто канала.

Инструкции: https://blog.bitrefill.com/test-instructions-lightning-on-bitrefill-ef6db8714b00

Едит: сега добавям и този от туториала.

До колкото разбрах това е тест на Lighting системата нали? Забелязах, че потвържденията стават буквално за минути :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ончейн транзакциите за отваряне на канал са си нормални транзакции. Плащанията в канал, обаче като твоето към мен, стават за секунда. Не мога да видя кой ти е адреса ... в подробен преглед ми зарежда код, където виждам няколко адреса 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не. Имах в предвид ако бяха истински. Нали ти дават заредиш тестови... аз 3 пъти заредих и имам над 35К$ (тестови) :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли успешни трейдъри от В. Търново? Начинаещ съм в търговията с крипто валути и бих желал да се запозная с някой занимаваш се с това. Да се видим на кафе ще почерпя :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за повече от 2 седмица аз реално или съм много тъп или наистина още нищо не съм разбрал може и да не разбера.

Искам да си купя крипто валути, а всичко е толкова тромаво и бавно, минаваш верификации само не са ме питали още какъв номер гащи нося и да се снимам с тях. Всичко е толкова анонимно, че изобщо няма начин да разберат кой купува кой продава :D

Моля ви обяснете ми ква точно революция е тва, че не разбирам? Как точно крипто валутите ще променят света към това, че след време да не ми хакнат един чип в гъза и да ме следят къде кво правя всяка секунда???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължаваш с такъв вид поведение ще получиш бан. Достатъчно те насочиха и за борси и за криптовалути, поспри, попрочети и успокой топката. Предупреден си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване