Jump to content
hash.bg - биткойн форум
ivan

Предстоящи форкове на Bitcoin

Искате ли да има още форкове?  

29 гласа

1. 1. Искате ли да има още форкове?

2. 2. Как ще се отразят тези форкове на Bitcoin - BTC ?

• По-скоро положително
    • По-скоро отрицателно
    • Не мога да преценя

Recommended Posts

Преди 9 часа, bundjak написа:

този Bitcoin God  е по изгодно да се купи в https://yobit.net/en/trade/GOD/BTC - обема на по ниската цена е крайно малък 0.5-1 год и след това отиваш на същата цена
цената в https://gate.io/trade/GOD_BTC е доста по-висока - там е ралната цена където все пак има повече обем от 1 год
какво мислиш за  https://yobit.net/en/trade/GOD/BTC и дали е надеждна, че гледам deposit  and witdrawal за bitcoingod са suspended или да си купя - на трите борси където го има са забранени, няма реалне продукт за да могат да се теглят и трансферират, това са фючърси обещания в https://gate.io/trade/GOD_BTC на по-висока цена

yobit.net - ноември/декември май беше обявила фалит и внесла документи за ликвидиране, понеже я бяха хакнали и бяха откраднали 15% от биткойните и. Но продължи да си работи, пуснаха форкове и май привлякоха капитал. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RSimeonoff стига да ти се занимава, защотот е доста тръдоемко, имал ли  си повече от 1 цял биткойн по време на форковете, си заслужва да!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sundy Чрез официалният им портфейл но е сложно (имаше статия в нета някъде). Иначе е добавен в BitPie, което означава, че скоро ще го добавят и в BitHer (който се ползва за клеймване към BitPie). Към момента на борсата(Gate.io) не може да се депозира, преди няколко месеца бяха отворили за малко депозита но го спряха, че много дъмпиха.

Редактирано от ivan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея защо БТЦ дяманта(БЦД) е с различна цена в различните борси (бинанс 30$ ,хуоби 7$, а по другите по 4$)? Някой клеймвал ли ги е ? И може ли да се пратят в Бинанс да се продадът ? Мерси

Едит..разбрах ,  не може да се депозира и тегли по тези борси!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, Ludman написа:

Едит..разбрах ,  не може да се депозира и тегли по тези борси!

точно, но може да си го клеймнеш чрез Bither-Bitpie и да го продадеш в Bitpie директно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivan

последната версия на биткойн год (god) портфейла инсталирах, две седмици ми сваля блокверигата около 170 gb, клеймнах си N брой GOD с биткойн ключовете, които съм има по време на форка, портфейла има някакъв POS мийнинг фючър дето ако си държиш на него god-a ти изплаща дивидент

на 07/06 в 19:00ч стартирах майнинга със 35 год-а качени на портфейла до сега 11/06 11:00ч ми е изплатило 3.8 год-а пуска ежедневно по няколко транзакции от по 0.19 god 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivan имам проблем с GOD-a тествах една транзакция към друг портфейл, след 1200 conf. все още не я е получил (изискват се 500 за да "узреят" монетите) 

понеже експлорера им не работи не мога да видя какво става, нито с тxid нито с public key-a

ъпдейтнах портфайла, правих там едни щуротии дето ме посъветваха, писах на всички свързани с GOD-a във всички възможно мединджъри обаче КОР!

почвам малко да се притеснявам за самия проект, само за това исках да ти споделя, понеже знам, че и ти си фен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го мислех да вземем да си прехвърлим по един год да го видим дали работи, я дай адрес да тествам и аз да ли ще дойде при теб.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gKsibLi2mU3eWhPysPhz5CsZV2eiCha9m3

не пращай цял, прати малка сумичка но сложи по-висока майнър фии

дай и ти един адреса да тествам аз да ти пратя, че почвам да се нервирам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

Нещо не иска, ще го пробвам по-късно като се потвърди изкопаният блок, ако не става ще стопирам майнинга и ще пробвам пак. Сега забелязах и че ми дава баланс 0 - може би заради това че койните са заключени в POS-a

Генерирах и един адрес за получаване - тест

Данни за плащането
URI: bitcoingod:gJ9pgCNZUBojrsNsC5APaWof256pCZ8hpY?amount=0.01000000&label=Vamp111&message=test%201
Сума: 0.01000000 GOD
Етикет: Vamp111
Съобщение: test 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3 hours ago, ivan said:

Май работи мрежата

То баланса ти е 0 , защото са ти заключени в копане и аз го майнвам това , ама се чудя дали има смисъл изобщо ... няма борса , няма обем , няма нищо ..... Гате.ио са дизейбъл депозити и тегления ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове