Jump to content
hash.bg - биткойн форум
WinSpam

Подходящ лаптоп

Recommended Posts

Здравейте ,

Тъй като повечето от вас са по запознати с конфигураците, параметрите ,начина на работа на лаптопите,искам да попитам кой  лаптоп би бил подходящ предимно за онлайн сърфиране и търгувия по борсите . Питам защото за втори път си взимам лаптоп с тази цел и просто не попадам на подходящ .Винаги когато отворя повече  страници и програми започва едно бавене и туткане... Ще съм благодарен ако някой даде предложения за подходящ или поне какво да се гледа най вече за тази цел .

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от бюджета. Имам един нов лаптоп Lenovo ThinkPad T460s бизнес клас за продаване, малък, лесен за разнасяне, с двойна батерия и голямо SSD ... на добра цена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.12.2017 г. at 17:37, steich написа:

Зависи от бюджета. Имам един нов лаптоп Lenovo ThinkPad T460s бизнес клас за продаване, малък, лесен за разнасяне, с двойна батерия и голямо SSD ... на добра цена.

Благодаря ! Ще го погледна непременно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подходящ за сърфиране, сваляне на торенти и работа с програми тип фотошоп

столове,мъжки спортни обувки,оферти за почивки,почистващ гел за лице

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам идея честно, предполагам всеки нормален лаптоп в момента ще подкара всичко без проблем

примерно отваряш ардесБГ без да им правя реклама, и гледаш какво имат като 'горещ продукт" и според бюджета ти купуваш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове