Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Първи стъпки в света на криптовалутите

100M
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Здравейте !

Май най-накрая попаднах на правилната тема, съжалявам, че наспамих на още 1-2 места ! При мен стои същия проблем. Разбрах че ПИБ са спрели преводите към криптоборсите. Как мога да си пратя пари към coinbase акаунта ми ? Български посредници ли е решението на този въпрос ?

Благодаря !

• 1 month later...

Може да ви е интересно да посетите LibertyBits Conference 2018 в София, засягащ теми за blockchain, privacy, FreeSoftware, OffGrid, благодарение на нашия промокод за 25% отстъпка на билети (валиден до 18.03), който ще откриете в статията:

http://neftelimov.com/event/blockchain-privacy-i-lifeoffthegrid-na-edna-stsena-v-sofiya-promokod/

• 2 months later...

• 5 months later...

Привет, трудно е някой да ти прави специална селекция на достоверни сайтове ,  тук има много информация за всичко свързано с крипто, но иска и малко ровене...

• 2 months later...

искам да попитам купих трон и ми изпратиха една карта каква е процедурата на татък ниякой може ли да ми помогне лблагодария

Edited by zoi
писменна грешка

поръчах по интернет два тона пратиха ми една червена карта на нея пишепрограм профит голд и два листа с данни за картата на гърба има някъв код благодаря

Преди 2 часа, zoi написа:

Доколкото разбрах е някъв ваучер за крипта валута трон 

а тронове купи ли си, в крипто портфейл ли са (защото този ваучер може да е покупката ти и сега си ги прехвърляш в портфейл) снимай го да го видим това животно ;Л)

Не знам как да направя този портофел ще съм ви благодарна ако може да ме упътят.нищо не разбирам 

преди 29 минути, Pistolero написа:

а тронове купи ли си, в крипто портфейл ли са (защото този ваучер може да е покупката ти и сега си ги прехвърляш в портфейл) снимай го да го видим това животно ;Л)

Ами ето линк към портфейл на Трон. Има още няколко, но не знам кой за какво. Този ми се стори най- като за всеки:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eletac.tronwallet

Тук има портфейли по-надолу в страницата. Различни са ... примерно избираш някой с етикет Website, за да може по-бързо да се оправиш само в браузъра:

https://tron.network/wallet?lng=en

Преди 9 часа, zoi написа:

Но незнам как да прескача снимката може би това трябва да направя но не знам как .Благодаря ви 

Правиш снимка с телефона примерно, като пишеш коментар под него имаш прозорец (натискаш синия надпис изберете файловете) и прикачаш...

... а откъде ги купи тея тронове ми е интересно... сайт някакъв?