Jump to content
hash.bg - биткойн форум
ivan

Lightning Network - Какво е и кога ще се появи.

Recommended Posts

1 hour ago, rippleche said:

Гледам в другия форум, че ЛН е като банките. За да получиш моментално бтк тр да си в същия хъб. Което е същото като банкиите.

В ЛН някой забранява ли ти да си отвориш сметка? Някой може ли да ти блокира сметката? Може ли да ти забрани да изпратиш пари на някой? и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DhrZ5jZVMAAx85Z.jpg

2,721 nodes

8,952 channels

55.075 BTC capacity ($367,365.27)

2,067 public nodes

1,997 nodes with channels

155 channels opened, 114 channels closed in 24h

снимката е от вчера с 50БТК днес са 55....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бъдещите апликации ще са в/ъ LN и Liquid вярвай ми, всичко друго остава в историята, биткойна ще мине като метеорит и ще ги затрие

не казвам че ще изчезнат разни алтове, а просто няма да са приложими, реално ще се ползват само за набиране на средства (ico) и pump/dump схеми друга полза не виждам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Liquid-a на този етап работи и той чрез федерация. Реално според мен, когато направят софт форк на биткойна и  sidechain-a заработи двупосочно/автоматично/децентрализирано тогава ще умрат алговете. Но и за да се.случи това значи борси, миньори да го приемат, което го виждам доста по напред да.се случи...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно е така

тука никой не бърза с технологията, гради се бавно, но пък качествено, онзи ден на лайтнинг ceo -то елизабет беше писала, че на щат работят двама разработчика и още 3ма на свободно, т.е. хора грамотни просто няма......

бързат хората да спекулират с цената, да си купят ламбота, това е, но когато ни застигне технологичната крива, тогава вече ще се види истинския потенцял и измеримоста в долари

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре имам мн тъп въпрос, но мисля да ползвам Bitcoin Lightning Wallet и искам да сложа някакви БТК. Мога ли да го направя от Самурая ? И след това вече като имам БТК в лайтънинг   уолета мога да пращам вече в лайтънинг нетуорка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове