Jump to content
hash.bg - биткойн форум
nandrolon

Biftinex withdraw with negative balance

Recommended Posts

Привет, споделям опит с тях за да няма други опарени като мен.

При теглене на 41etc от тях те си удържат 5.5 etc , спират ми тегленето и ми връщат остстъка.

Обесняват ми след близо месец че btc walleta ми бил на -0.00008

И сега тези 5.5etc били 0.01 btc fee за покриване на отрицателния баланс.

А отрицателен баланс се получава когато сумата не стига за покриване на таксите , когато ползвате exchange.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да си "опарен"?

наистина там може да си на отрицателен баланс, като ти начислят комисионата, и е редно да си я покриеш някак си по някое време. Лошото е, че може би не си си виждал в баланса  -0.00008 бтс, заради многото нули.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да покрият 0.00008 btc ми взеха 0.01 btc.

Ако знаех да ексчейнджна 0.01 etc за btc преди тегленето сега щях да съм малко по-богат ( къде са емотиконите)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно си го пише в "withdral fees".

Давам пример с мен от Binance - за да изтегля 20 SALT ми искаха 2 SALT fee, да ама не на мен тия. Обръщам SALT в ETH и си пращам ETH към портфейла и от там със shapeshift си вземам SALT и спестявам някой лев :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбрах дали е сериозен въпроса, но все пак ако е, това е вградена функция в някой портфейли да обмениш определена крипто валута в друга с/у много скромна комисионна :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
8 minutes ago, vamp111 said:

не разбрах дали е сериозен въпроса, но все пак ако е, това е вградена функция в някой портфейли да обмениш определена крипто валута в друга с/у много скромна комисионна :D

Мерси :D
Сериозен е, сериозен е. Просто не използвам портфейли и не съм срещал термина досега :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове