Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
Guest NIk

теглена чрез издадена карта от Revolut ili Mistertango

Въпрос

Guest NIk

Здравейте,

Имам две станции за 3д които във времето когато не се ползват съм пУснал да  копаят( от около месец )  в nicehash.com.Общо около 210$ на месец.Създадох си порфейл в coinbase но се оказа ,че моята банка неработи със сайтове за криптовалути.Звънях на доста банки вчера и в нито една не работят ( в двете посоки) с такива сайтове.Единсвената вариант за изтегляне на криптовалутата в кеш се остава чрез предварително издадени карти.След като разгледах повечето стигнах до Револт и Мистартанго...Преди малко прочетох че има една две банки които все още работят с койнбеиз но не съм звънял там за потдвръждение и за таксите за предводи ми се сториха много големи за такива малки суми.

Въпросът ми някой ползвал ли е Револд и Мистартанго и какви са недостатъците.?

Също така  2 x1070  картите които имам дали има смисъл да се ползват извън nicehash с къстам майнер и колко % по добра доходност биха имали.

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

На твое място бих ползвал Кракен. Подобни суми в много банки ще минават. Ти нищо не ги питай. 

Не е нужно да правиш депозит за да теглиш от там. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Guest Nik
Преди 1 час, nandrolon написа:

На твое място бих ползвал Кракен. Подобни суми в много банки ще минават. Ти нищо не ги питай. 

Не е нужно да правиш депозит за да теглиш от там. 

Здравей,

Мерси за отговора.Ще пробвам кракен.Замислих се над това ,че отказа от банката получих заради това че наредих минимална сума ( 0.20) която в койнбейз  изисква за верифициране на банката в  която ще получавам сумата.Предполагам че изходящите са тези който те спират.Може би не е така ако беше само входяща сума ( малка) ..но няма как да знам след като това е единствения начин за верификация...

Дано кракен да нямат такова изискване за верификация ( първо да изпратиш малка сума ..което само по себе си е страннно...) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Отговори на въпроса...

×   Поставихте готово форматирано съдържание.   Искате ли да премахнете форматирането?

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното съдържание от редактора беше възстановено.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Създай нов...