Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

At 2% inflation, prices double every 35 years.

At 3% inflation, prices double every 24 years.

At 4% inflation, prices double every 18 years.

At 5% inflation, prices double every 15 years.

At 6% inflation, prices double every 12 years.

now you know......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаше стабилен предиъкшън маркет, бих изиграл следния залог:

world's largest economies by 2050

1. China

2. India

3. United States

4. Indonesia

5. Brazil

6. Russia

7. Mexico

8. Japan

9. Germany

10. United Kingdom

11. Turkey

12. France

13. Saudi Arabia

14. Nigeria

15. Egypt

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих предположил това... ранните криптота (създадени до 2020 забранени) тотал бан, Тръмпкойн дъмпи Либра(ФБкойна), Кока-кола струва 0,02 Путенки, а билета за Марс е 220 крЮана... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://it.dir.bg/web/rusiya-nakazva-za-izpolzvane-na-chuzhdestranen-internet

Русия наказва за използване на чуждестранен интернет

Законопроектът е насочен срещу бъдещият глобален спътников интернет...

Струва ми се че ако Путин управлява (дори и чрез другиго) Русия още 1-2 мандата, ще настъпи някаква гражданска война...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русия и Чайна на едно със САЩ.... не мисля. 

Русия ако нямаше толкова земя, съответно петрол, метали и Китай ако бяха 300милиона а не 1.3 млрд, нямаше да са нищо по различно от Индия. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не беше ЦРУ в САЩ и не си бяха инсценирали 9/11 да си вдигнат бюджета на отбраната, та да им стига да обикалят света на турне да бомбандират умрели от глад Сомалийци да крадат на държавите природните ресурси и да управляват ЕС чрез система от подкупи и финансиране, наречена Централно банкиране, щяха да са по зле от Индия......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vamp111 написа:

ако не беше ЦРУ в САЩ и не си бяха инсценирали 9/11 да си вдигнат бюджета на отбраната, та да им стига да обикалят света на турне да бомбандират умрели от глад Сомалийци да крадат на държавите природните ресурси и да управляват ЕС чрез система от подкупи и финансиране, наречена Централно банкиране, щяха да са по зле от Индия......

:( Прекалено конспирация. Не вярвай в такива неща. Те да са си бутнали кулите...

Проблема на големите планове е че за тях трябва да участват много хора..... а няма как да накараш много хора да пазят тайна, все ще изтече с реални доказателства ако има нещо такова абсурдно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.06.2019 г. at 14:35, ivan написа:

:( Прекалено конспирация. Не вярвай в такива неща. Те да са си бутнали кулите...

Проблема на големите планове е че за тях трябва да участват много хора..... а няма как да накараш много хора да пазят тайна, все ще изтече с реални доказателства ако има нещо такова абсурдно.

Има някаква тенденция хората да не вярват в т.н конспирации, и да използват думата като нарицателно за нещо лошо. Сиреч, щом някой вярва в конспирации е глупак. Пък аз не вярвам, гледам си моята работа, гледам да съм добре, как да спечеля повече пари, какви курсове да завърша и т.н. В това отношение хората които работят за консприацията са си свършили много добре работата. Никой който "вярва" в конспирации не е вземан на сериозно. 

Темата за кулите отдавна мина и замина, но няколко факта са ми останали в съзнанието от онова време. Как така като се е случило не е имало нито един от шефовете в този ден на работа ? Всички загинали са обикновенните работници. Другото е , че в останките е имало разтопена стомана, което не може да се случи при обикновен пожар. Температурата необходима за този е процес по никакъв начин не може да се постигне от пожар. Това, че кулите се изравниха със земята без да засегнат околни сгради дори няма да го коментирам. Хората на които им е работа контролираните събаряния на сгради, работят дни да направят всички изчисления, а тук при 2 небостъргача се случи от самосебе си. И тук първата мисъл на един мой приятел ще е - "Братле, много филми гледаш, това са конспирации" . 

Аз пък си мисля, че на хората им е по-лесно да си гледат тяхната работа. Как да изкрат повече пари, какви курсове да минат, къде да отидат на почивка. Глупаците да си губят времето в четене, и вяра в конспирации :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, AdamKadmon написа:

Как така като се е случило не е имало нито един от шефовете в този ден на работа ?

нито един еврейн...!!! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D9g3l8bW4AEckSj.jpg

надявам се разбирате защо се пропагандира , че е хубаво да си гей, педофил и други подобни дето не могат да се заплодят един друг и как в Америка операции като вазектомията са безплатни и дори насърчавани от личните лекари и отдалечени райони в Азия, Африка и Близкия изток се контролират от Американски и НАТОвски войници, не случайно ги бомбардират редовно, оставят да умрат от глад, жажда или пръскат с препарати за косопад не ами за масово изтребване цели региони......

НАТО действа в западна Африка, Сащ в Източна, Китай в Централна Азия

прочетете какво Щатите правят във ВСИЧКИ Африкански държави на Гвинейския залив, за Южен Судан, Йемен, Етиопия, Сомалия, прочетете какво Китайците правят в Непал, Бангладеш, Лаос и Бирма, прочетете какво НАТО прави в Сенегал и Мали

непрестанни войни с/у "терористични организации"  или малцинства 

ето така се спасява планетата земя според световните лидери

аз не съм фен на конспирациите, всичко го има в нета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж Китай да порасне още малко да има повече средна класа и според мен ще започне да се разпада. Няма как комунизма там да удържи при нарастване на стандарта на хората, той е свързан с образование...

Разбира се в близките 10г. не го виждам но  това, но при успокоение на сегашните неща и след това нова вълна на растеж, дали Китай дали комунистическата им партия... нещо ще се срине...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радев ще ходи да оправя Китайският въпрос със САЩ... до къде стигнаха нещата да научавам от китайската кабелна нещата за БГ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели доста пъти съм ви писал за China's Social Credit System https://en.wikipedia.org/wiki/Social_Credit_System

ето тук нагледно може да видите как ще работи, какво точно представлява и за какво ще се ползва

D-52zyLXoAAWjkh.jpgD-524L2XYAASkco.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове