Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

https://uk.reuters.com/article/uk-health-coronavirus-britain-boe/bank-of-england-sees-worst-slump-in-300-years-as-coronavirus-bites-idUKKBN22I3BP

острова изпревари САЩ, най-лошия икономически спад в Европа и официално тласка UK към първата си рецесия от 2009 насам

EfMvL_YXoAA2wGi?format=jpg&name=medium

Link to comment
Share on other sites

да ти спестя тоновете проучване на материали, просто ако си вярващ, пусни една молитвичка за Тръмп да спечели на есен и ти обещавам, че всички ще сме неприлично богати до края на следващата година :wub:

Link to comment
Share on other sites

няма нужда от молитви, той ще спечели, но няма да забогатеем толкова бързо, колкото сте си го представяли

не и преди да изключат тетъра и развалят рахата на бандата измамниците, които манипулират пазара "rats gang"

B)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Няма значение, кой ще спечели. Новият ще продължи същата политика, какво говорят няма значение, след това действат по друг начин, по който се налага... Китай, Европа, печатане на пари, Нато, близкият изток и тн...

Един куп видеа как Тръмп приказва точно обратното преди години на сегашните му действия. С Байдън ще е същото.

Сащ губят позиции година след година, и единствената им възможност е да изпомпат от долара каквото могат през следващите 10 години. Рестрикции и печатане. Армията им е най-голяма но и това ще се промени след 10 години.

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 часа, ivan написа:

Няма значение, кой ще спечели. Новият ще продължи същата политика, какво говорят няма значение, след това действат по друг начин, по който се налага... Китай, Европа, печатане на пари, Нато, близкият изток и тн...

Един куп видеа как Тръмп приказва точно обратното преди години на сегашните му действия. С Байдън ще е същото.

Сащ губят позиции година след година, и единствената им възможност е да изпомпат от долара каквото могат през следващите 10 години. Рестрикции и печатане. Армията им е най-голяма но и това ще се промени след 10 години.

там е работата, че парата е над всичко и понеже Тръмп се опитва да екзекутира най-големия трансфер на богатство в историята на човечеството, не просто Демократите а целия свят е с/у него.

САЩ не губят позиции, това е което се пропагандира по MSM, напротив, Тръмп позволи на Китайците да си откупят производството, позволи на Русия да си откупи енергетиката, не вярвай на това което дават и казват по световните новинарски сайтове. Тръмп е най-доброто нещо, което се е случвало на САЩ след JFK и единственото нещо което може да го спре за втори мандат е едно покушения с/у него.

LBJ даде началото на тази вътрешна политика на САЩ, където поколения от сенатори, губернатори и др. не спират да се обогатяват благодарение на Демократите и всяка спънка по пътя бива отстранена чрез пари или атентат.  Външна политика на неспирни войни, изобщо темата е толкова дълга, ще ти кажа само две неща,

за външната политика, ТРЪМП е единствения президент на САЩ, който не е започнал война с друга държава от 1981-ва год. насам, а вътрешната политика, например здравеопазването с което Obama се хвалеше Obamacare махна cap-a на сметките, които може да платиш в болница без значение осигурено лице, преди Обама беше малко над $24 000 след Обама няма таван ... т.е. всичко зависи от какви medical benefits имаш в трудовия ти договор... изобщо както казах толкова е дълга темата..

а каквото се случи в САЩ има отзвук и в останалия свят, така че както казах, по-добре е да пуснем по една молитвичка ...

Link to comment
Share on other sites

Не те разбирам.. като цяло Тръмп е тъпак за мен. Темата е доста дълга и няма смисъл да я започваме тук.  Ще дойдат избори и ше видим какво ще стане след това.

Link to comment
Share on other sites

Преди 1 час, vamp111 написа:

там е работата, че парата е над всичко и понеже Тръмп се опитва да екзекутира най-големия трансфер на богатство в историята на човечеството, не просто Демократите а целия свят е с/у него.

САЩ не губят позиции, това е което се пропагандира по MSM, напротив, Тръмп позволи на Китайците да си откупят производството, позволи на Русия да си откупи енергетиката, не вярвай на това което дават и казват по световните новинарски сайтове. Тръмп е най-доброто нещо, което се е случвало на САЩ след JFK и единственото нещо което може да го спре за втори мандат е едно покушения с/у него.

LBJ даде началото на тази вътрешна политика на САЩ, където поколения от сенатори, губернатори и др. не спират да се обогатяват благодарение на Демократите и всяка спънка по пътя бива отстранена чрез пари или атентат.  Външна политика на неспирни войни, изобщо темата е толкова дълга, ще ти кажа само две неща,

за външната политика, ТРЪМП е единствения президент на САЩ, който не е започнал война с друга държава от 1981-ва год. насам, а вътрешната политика, например здравеопазването с което Obama се хвалеше Obamacare махна cap-a на сметките, които може да платиш в болница без значение осигурено лице, преди Обама беше малко над $24 000 след Обама няма таван ... т.е. всичко зависи от какви medical benefits имаш в трудовия ти договор... изобщо както казах толкова е дълга темата..

а каквото се случи в САЩ има отзвук и в останалия свят, така че както казах, по-добре е да пуснем по една молитвичка ...

мед ми капе на душата

На 6.07.2020 г. at 17:21, Facira написа:

THE GREAT AWAKENING

https://streamable.com/5r5gka

wakeup.jpg.8be6df1b18599196f68e2152e76a0b91.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://www.businessinsider.com/manhattan-real-estate-apartment-vacancies-highest-number-in-14-years-2020-8

става ми все по ясно, хората напускат квартирите си, за да пестят пари и купуват биткойни, а цената расте ама че съм и аз, загрявам като албански реотан, малко аС

Link to comment
Share on other sites

виж ти, горивото на хеликоптера с парите е на свършване, ако няма скоро нови стимули, вероятно тази алтернативна извадка, която са ни дали, ще започне масивно пропадане или нещо вълшебно да се случи, стил 2020B)

https://www.bnnbloomberg.ca/alternative-data-show-growth-plateauing-far-from-normal-1.1478347

EfgsOwWXoAIWjH4?format=jpg&name=900x900

Link to comment
Share on other sites

изобщо какво се е случило след потъването на Olympic.. aaa Titanic

1912 потъва

1913 се ражда ФЕД

7bfd67ca2cb5cc1188d9d6023ba72ef3ea4ef0365ca2f42824ba007af4d79f1a.png.7d2dd3b9190eec74e8b99c1c97883227.png

 

самият Джей Пи Морган е трябвало да бъде на борда, но отлага качването си в последния момент, слОчаЕност?

Link to comment
Share on other sites

  • batibon pinned, featured and unfeatured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...