Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

https://www.tradingview.com/chart/RUA/0BtJWClA-GDP-FRED-RUSSEL-3000-GBTC-Bitcoin-Trust/

и аз тука съм нарисувал нещо по повода, м/у другото просто в момента пазарите са несигурни заради изборите и коронаистерията, щом нещата се нормализират (предполагам не по рано от Февруари 2021) ще видим цъфтеж в икономиката, съответно и пазарите (даже бих казал, пазарите преди икономиката)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иран признава CNY като нова резервна валута :blink:
https://www.asiatimesfinancial.com/news/iran-dumps-dollar-for-yuan

p.s. след последните санкции на Тръмп с/у тях.. 

Ej4TcRWXsAAwirH.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Отрицателните лихви са опит да накарате времето да тече обратно. В този случай усещането е като да се опиташ да убедиш 16 трилиона галона вода да тече нагоре срещу законите на гравитацията". - Майкъл Сейлър

https://www.coindesk.com/worlds-growing-stockpile-of-negative-yielding-debt-a-positive-for-bitcoin-say-analysts

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великобритания се включва в надпреварата за дигитална валута

https://moneyweek.com/investments/alternative-finance/bitcoin/602146/the-bank-of-england-should-create-a-bitpound-digital

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, vamp111 написа:

От това четиво да разбираме , че огромно балонче се надува и поне до 2023 не би следвало да нацапат гащите ? Или има и други тълквуния и не съм разбрал какво се искал да каже " поетът " ? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.10.2020 г. at 9:34, vamp111 написа:

@Tzveto99 Администрацията на Тръмп ни гарантира още 4 години добър живот :wub:

И аз се надявам да спечели той , но засега нещата не изглеждат така ( поне според медиите , които го мразят ) . 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е така брат, ако не спечели Тръмп, губи човечеството, Тръмп се обяви против глобалистите, а те бутат за нов световен ред, чрез така нарчения great resest, един свят, едно правителство, една валута. Искат всички да ядем соя и да гледаме Америка търси талант, да ни чипосат, да знаят всичко за нас по всяко време, всички да сме гейове и да не мислим, ЗАЩО ни се случи всичко това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ivan написа:

Няма потапяне стимули ще има.

Те тези стимули ще доведат то шорт-търм еуфория и след това ще видим най-жестоката криза евър ... Не може да напечаташ толкова пари и хората да се безработни и все по-бедни. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да има шорт, sp 500 ще си го дондуркат на сегашните нива, като печатат долари и наливат на финансовите пазари, ще е интересно какво ще стане с евро пазара на акции

стимули за "бедняците" ще им дадат колко са 1млн Х 600$ няма и милиард.. то не знам на всички ли дават само на безработните ли... стимулите почти не влияят на биткойн цената.

пс. лично мнение :) 

пс.2 койните по-борсите са на свършване

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ivan написа:

няма да има шорт, sp 500 ще си го дондуркат на сегашните нива, като печатат долари и наливат на финансовите пазари, ще е интересно какво ще стане с евро пазара на акции

стимули за "бедняците" ще им дадат колко са 1млн Х 600$ няма и милиард.. то не знам на всички ли дават само на безработните ли... стимулите почти не влияят на биткойн цената.

пс. лично мнение :) 

пс.2 койните по-борсите са на свършване

rekt

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Facira написа:

rekt

@Facira знам че го чакаш този рект от пролетта... и 3к за биткойн... и тетър хората всички в ареста и официално да го забранят... декември ще броим пилците...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове