Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Момчета, от скоро играя на борсите.Въпроса ми към Вас е за Бинанс.От няколкото сделки ми останаха остатъци от сделки от няколко валути, които не са активни.А сумата когато са 4-5 валути ,поне за мен не е малка.Как мога да ползвам остатъците си от сделките в съответните валути

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, staloun said:

Момчета, от скоро играя на борсите.Въпроса ми към Вас е за Бинанс.От няколкото сделки ми останаха остатъци от сделки от няколко валути, които не са активни.А сумата когато са 4-5 валути ,поне за мен не е малка.Как мога да ползвам остатъците си от сделките в съответните валути

Здравей!

Пробвай да продадеш остатъците чрез Market Order, но ако са много малко (0.9700000) от нещо, което струва много евтино за един брой (да речем Ada/Cardano) няма как да стане. Това е т.нар. "dust" и уж работели разработчиците този "dust" или прах да може да се продава, но ще видик кога ще стане това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The data sync is going well. Estimated time has not changed from 4am UTC 2018/02/09. Thank you all for continuing to remain so patient and understanding. Reminder: We will allow a 30-minute window where users will be able to cancel orders prior to trading being re-opened.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 7.02.2018 г. at 22:30, staloun написа:

Зависи кои са ти и от кога са ти ,но  щом не е малка  сумата би трябвало да можеш да ги пратиш в друга борса в която ги има и да ги  търгуваш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдят тези от бинансе ,че през това време което са имали подобрение всеки който е пратил етъри в портфейла си ще му бъдат удвоени .:rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Кракен - ако има човек Tier 2 и събмитне нещата за да мине на Tier 3 може ли докато се чака да се трейдва на Tier 2 лимитите или целият акаунт е замразен?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш верифициран тиер 2, няма проблем да си трейдваш според лимитите на тиер-а

трейдвай си спокойно м/у временно може да те верифицират за 3, щом си пуснал вече

проблема с тези верификации са депозитите/тегленето, няма нищо общо с трейдването като цяло

лимита на акаунта ти е за теглене/депозиране, не за трейдване, т.е. тегли/депозираи според лимита/тиер-а

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите нов сам тук и ще задам глупави вапроси ама от дни се ровя из форумите и не откривам информация-Копая сато6и догкоини литкоини и др. за стотинки разбира се в разли4ни саитове направил сам си портфеил

•  
  • Blockchain
  •  
  • blockhein за които не сам сигурен ама маи може само биткоини да се сахраняват ама за другите крипто валути в последствие ще мисля, та вапроса ми е като сабера достата4но биткоини в коя борса в бг мога да ги прехварля за да ги изтегля примерно от виза или в някои офис на изипеи или тем подобни или просто да купа някаква друга валута с цел някаква инвестиция и как става това защото в няколкото саита които намирам в балгария няма дори дадено място за регистрация камо ли някакви други уто4нения с това как оперират в пове4ето пише и вероятно се използват като 4ендж б-ра.Благодаря предварително.
  • refresh-cf3ee378cf5ca20da155bfe9fbe5e37fe7cc5d38.svg
  • Blockchain
  •  
  •  

zза     

• Blockchain
  •  
  •  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също имам въпрос свързан с Binance. Направил съм си регистрация там, но скоро ще ми се наложи да си сменям личната карта. Чудя се дали ще трябва да сменя и информацията която съм подал към Binance, тъй като бях пратил лична карта за потвърждение за завършване ана акаунта.

Търся в сайта, и никъде не намирам опция за промяна на информацията относно личната карта, или качване на нови снимки . Дали тези снимки са необходими само за първоначално потвърждение, че си реален човек и след като го потвърдиш да няма никакво значение за тях, че си сменил документа ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, AdamKadmon написа:

Здравейте, аз също имам въпрос свързан с Binance. Направил съм си регистрация там, но скоро ще ми се наложи да си сменям личната карта. Чудя се дали ще трябва да сменя и информацията която съм подал към Binance, тъй като бях пратил лична карта за потвърждение за завършване ана акаунта.

Търся в сайта, и никъде не намирам опция за промяна на информацията относно личната карта, или качване на нови снимки . Дали тези снимки са необходими само за първоначално потвърждение, че си реален човек и след като го потвърдиш да няма никакво значение за тях, че си сменил документа ?

Не е нужно 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борса да имаш.

Блокираш постъпленията за койна и се оправдаваш с волатилност или технически проблеми.

Разполагаш сладки ордери за продажба по другите борси.

И трябва добре да си си направил сметката колко ще го помпиш.

Останалото е работа на ботовете за арбитраж.

Ботовете изкупуват твойте койни по другите борси с цел арбитраж и те правят богат. 

Ама арбитраж ЙОГ.

/извадки от ненаписаната ми книга - "наръчник на младия мошенник"/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полезен сайт с рейтинги на борсите http://www.bestbitcoinexchange.net/

за да не бъдете обирани с такси и ако търсите обеми... в ляво (под заглавието на съответната борса) има и по-обширно ревю.

_____________________________________________________________________________________________________

Понеже съм им се изнервил на Мекса и ме интересува левъридж (margin trading) http://www.bestbitcoinexchange.net/margin-trading/  

За момента съм се спрял на Whaleclub и SimpleFX... някой може ли да даде мнение за тях?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми обясни как става пращането на EUR от Coinbase към Kraken ? От койнбейс ми искат верификация на акаунта към кракен, като пратя малка сума, но в същото време не ми дават да правя никакво пращане, тъй като не е верифициран акаунта ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.03.2019 г. at 13:43, AdamKadmon написа:

Може ли някой да ми обясни как става пращането на EUR от Coinbase към Kraken ? От койнбейс ми искат верификация на акаунта към кракен, като пратя малка сума, но в същото време не ми дават да правя никакво пращане, тъй като не е верифициран акаунта ?

На 8.03.2019 г. at 14:09, vamp111 написа:

@d2maper имаш ли наблюдения?

За EUR не знам. До момента съм пращал само BTC между Coinbase и кракен.. ама fee-то удря яко :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.03.2019 г. at 13:43, AdamKadmon написа:

те искат да пратиш от Кракен в КБ малката сума за верификация...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Pistolero написа:

те искат да пратиш от Кракен в КБ малката сума за верификация...

T.e 1во трябва да пратя от моята банка в BG към Кракен, после от кракен към Coinbase, и после от Coinbase към Кракен ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, верификацията в койнбейз става, като преведеш малка сума към подадената сметка с реф номер, без значение откъде (банка или борса)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове