Jump to content
hash.bg - биткойн форум
batibon

Стая за пушене и други неща... и по чл.68 ал 1 т 3 замества теми Политика, Наука, Медицина...

Recommended Posts

Залагания за цена на  биткойн на дата  31.12.2019 г. във https://freebitco.in   като процент от всички залози...

100 000$ - 11%

50 000$ - 9%

25 000$ - 12%

10 000$ -  37%

5 000$ - 28%

1 000$ - 3%

Нещо като сондаж на мнения на 20 000 акаунта -  0.1 процент от всички регистрирани акаунти - 21 220 670  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, batibon написа:

Залагания за цена на  биткойн на дата  31.12.2019 г. във https://freebitco.in   като процент от всички залози...

100 000$ - 11%

50 000$ - 9%

25 000$ - 12%

10 000$ -  37%

5 000$ - 28%

1 000$ - 3%

Нещо като сондаж на мнения на 20 000 акаунта -  0.1 процент от всички регистрирани акаунти - 21 220 670  :D

По-интересно ми стана като видях, залаганията за 2020. От близо 10к гласове, водещият с 21% е цена от 1000$ :) 

Явно всички надяващи се на сатошки, са топа на мечките 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варчев прави пети сезон... естествено няма да участвам, досега всички вълци съм пропуснал.... но  на някой от форума може  да му е интересно това...

Не го рекламирам...просто информация от пощенската ми кутия.

Май от първите стъпки се правят повече парички...:)

Лимитирано предложение: 

"Гладни Вълци 5" - Първи стъпки в трейдинга - дата 17.06.2019 г.

Начална дата: 17.06.2019 г.

Крайна дата: 28.06.2019 г.

Начален час: 19:00

Времетраене : 2:00+ часа на ден

Продължителност: 10 работни дни

"Гладни Вълци 5" - Professional Traders - дата 01.07.2019 г.

Начална дата: 01.07.2019 г.

Крайна дата: 12.07.2019 г.

Начален час: 19:00

Времетраене : 2:00+ часа на ден

Продължителност: 10 работни дни

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2017-та год. и от Варчев и Адмирал Брокерс искаха да им проповядвам за криптовалутите, цените за биткойн бяха около $2000 тогава,

и двата агента дето се свързаха със мен ги посъветвах да си купят Биткойн за тях си и ако искат да спечелят истински клиенти да пуснат на борсите спот търговия на биткойн не деривативи, фючърси и т.н.

дано да са си купили тогава.... ако не са, дано да са си купили сега, ако не са, да го духат, бахахаха

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гръцки домати по 10 ст. заливат пазара у нас, а ги продават за три!

https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/06/13/grycki-domati-treto-kachestvo-zalivat-pazara-cenata-im-pod-10-st.413249

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от нас гърците си пазят селското стопанство. От доста време в Петричко се предлага гръцки разсад в биоразградими кофички с доставка до обект в България с цена 0.20 евроцента на бройка, пиша по памет...  Още 2014-та година Брюксел се опитваше да забрани Червеното биволско сърце...а миналата година ,мисля, комасиран многодекаров производител от Пловдивско си предаде почти цялата продукция за консервиране...хората се страхуваха да купуват, не знаеха  що са домат е това... Просто те  вече не помнят старото и хубаво българско производство на домати, много европейци взехме да ставаме....

И проблема не е само в доматите....

Масово се отглежда и произвежда това което е вървежно отвъд границата, играем по чужда свирка и тока неусетно лека - полека си подменяме националната идентичност...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и всичките 4 страници, заслужават си...

Мнение 47 в едно изречение обобщава всичко.

https://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=4116&p=1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не само политиката, като цяло алчността на индивида е това което спира технологичния прогрес, ако не бяха големите бизнеси до сега да обикаляме из космоса с ракета.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kmeta миналата седмица ми обясняваше, че не мога да имам доверие на борсите (относно личните данни). Оказва се, че на НАП също не може да им се вярва :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове