Jump to content
hash.bg - биткойн форум
N0pr3s3n7

Смяна на доставчика/търговца на ток.

Recommended Posts

Здравейте , има ли някой опит - по скоро да предложи фирма която се занимава с доставка на ток. Става въпрос за не много голяма ферма , която дърпа около 3300 киловата месечно (ориентировъчно). Според вас може ли да се договори по-добра цена от тази на ЕВН за област Пловдив. Рова в интернет от 1 седмица но почти не намирам информация и като цяло сайтове на фирми който се занимават с това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

3300 Kw/h на месец 
3300/30 = 110 Kw/h на ден
110/24 = 4.60 Kw/h на час

4.60 Kw/h на час = 4 Антминер или = на 3 рига

Ако искаш обърни се към Синергон за по добри цени на тока

Но за тази консумация едва ли ще има голяма разлика в месечната фактура

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора , по принцип планирам евентуално да разширя , може в скоро време и двойно и повече да стане консумацията. По принцип нямам още идея каква цена биха ми дали и изобщо дали ще ми дадът но като цяло 1000 лева ток на месец не са малко . Дори доста от фирмите сигурно не плащат толкова. Да не говорим че може да станат много над 1000 лева месечно. Просто търся мнение ако може да ми препоръчате фирми които предлагат по-добри цени и които са лицензирани за тази дейност, аз ще говоря лично с тях след това :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слушам наскоро по новините май няма вече много свободна енергия за търгуване. Така или иначе може да се питат търговците на ел. енергия за добра цена...и аз знам за Синергон и ЕНЕРГОИНВЕСТМЪНТ (гледам имат добри отзиви в профила на фирмата във FirmsInfo.com). Ама има и много други доставчици.

Иначе да питам - вие копате ли още...при тези цени на койните? Поне доколкото познавам хора, доста са дали на пауза и чакат по-добри времена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hshminer отвори OLX и ще си отговориш сам на въпроса дали се копа още :) разбира се в кръга на шегата, според мен по-едрите миньори си копаят или може би зависи дали копаш SHA -256, Криптонайт или др. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове