Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Как да печелим от криптовалути докато спим

Recommended Posts

Здравейте на всички,

Първо да кажам, че съм нов във форума, така че да ме извинявате ако въпросите ми вече са "дъвкани" много пъти.

Направих си профил в celsius.network и си купих биткойни направо от там използвайки CC(знам, че таксата е абсурдна, но просто исках да видя как работи)

Допълнително си направих профил в Gemini с цел да купувам и да трансферирам в celsius и nexio. Проблема е че вече седмица не могат да ми валидират документите, а идеята ми е да ползвам банковата ми сметка за купуване. Та въпроса ми е грешно ли съм се ориентирал да ползвам по този начин Gemini, какви алтернативи може да ми предложите?

преди 29 минути, Nik11 написа:

Здравейте на всички,

Първо да кажам, че съм нов във форума, така че да ме извинявате ако въпросите ми вече са "дъвкани" много пъти.

Направих си профил в celsius.network и си купих биткойни направо от там използвайки CC(знам, че таксата е абсурдна, но просто исках да видя как работи)

Допълнително си направих профил в Gemini с цел да купувам и да трансферирам в celsius и nexio. Проблема е че вече седмица не могат да ми валидират документите, а идеята ми е да ползвам банковата ми сметка за купуване. Та въпроса ми е грешно ли съм се ориентирал да ползвам по този начин Gemini, какви алтернативи може да ми предложите?

Crypto.com става най-бързо и минават всички кредитни карти ( или поне на 3 различни банки , които съм пробвал ). Имаш 30 дена пазаруване без такси и 7000 евро седмичен лимит. Celsius ги пробвах ама дори не успях да купя ( не прие нито една кредитна карта) и се отказах да го ползвам. Kraken също може да ползваш за пазаруване. Coinbase. 

На 5.02.2021 г. at 16:49, Tzveto99 написа:

Crypto.com става най-бързо и минават всички кредитни карти ( или поне на 3 различни банки , които съм пробвал ). Имаш 30 дена пазаруване без такси и 7000 евро седмичен лимит. Celsius ги пробвах ама дори не успях да купя ( не прие нито една кредитна карта) и се отказах да го ползвам. Kraken също може да ползваш за пазаруване. Coinbase. 

Мерси за информацията.

Дотук моята борба е:

1. Gemini - 3 седмици не ми валидират документите. От съпорта ме отсвириха след като ги попитах какво става
2. Coinbase PRO - не ми харесаха нито един документ с който да си валидирам адреса

3. Направих си регистрация в crypto, чакам одобрение

Само с Celsius имам успех. Два пъти съм купувал BTC използвайки кредитна карта.

преди 17 минути, Nik11 написа:

Мерси за информацията.

Дотук моята борба е:

1. Gemini - 3 седмици не ми валидират документите. От съпорта ме отсвириха след като ги попитах какво става
2. Coinbase PRO - не ми харесаха нито един документ с който да си валидирам адреса

3. Направих си регистрация в crypto, чакам одобрение

Само с Celsius имам успех. Два пъти съм купувал BTC използвайки кредитна карта.

С Celcius най-накрая успях да купя и да преместя активи там. Пробвам тяхната reward програма като ти плащат лихва в техния токен. Ще ъпдейтна като получа първите награди. 

Coinbase имам от 2017г. и с тях проблеми не съм имал. Gemini не съм ги ползвал. 

в момента има голям наплив и стават бавно нещата. А за верификациите , прочети внимателно правилата при всяка борса, защото всеки има различни изисквания какви документи и как трябва да ги предоставиш. 

Преди 2 часа, Tzveto99 написа:

Пробвам тяхната reward програма като ти плащат лихва в техния токен. Ще ъпдейтна като получа първите награди. 

Няма какво да ъпдейтваш, ползвам го от 2018 год,  Мешински е един от най-важните хора в крипто пространството в момента. Всичко при тях е открито, колко правят, колко раздават, каква им е идеята защо го правят. Политика да нямаш такса при теглене на койни по всяко едно време от техния портфейл, за 3 години не съм имал нито веднъж проблем, до 30 мин са ми минавали всички трнсакции навън и вътре, плащат всяка седмица, дори със сегашните такси на Етериум, те си държат на политиката, и плащат над 1 милион $ само в такси за потребителите си. Единствено на тях успях да се доверя и не съжалявам. Вярвам, че мисията им е в името на доброто. 

Току-що, AdamKadmon написа:

Няма какво да упдейтваш, ползвам го от 2018 год,  Мешински е един от най-важните хора в крипто пространството в момента. Всичко при тях е открито, колко правят, колко раздават, каква им е идеята защо го правят. Политика да нямаш такса при теглене на койни по всяко едно време от техния портфейл, за 3 години не съм имал нито веднъж проблем, до 30 мин са ми минавали всички трнсакции навън и вътре, плащат всяка седмица, дори със сегашните такси на Етериум, те си държат на политиката, и плащат над 1 милион $ само в такси за потребителите си. Единствено на тях успях да се доверя и не съжалявам. Вярвам, че мисията им е в името на доброто. 

Ползвам YouHodler и тях за стейкване, както и още няколко wallet-a. Rewards в техния токен ли си избрал да получаваш или в това , което стейкваш ? Иначе са готини, в началото им се изнервих , че не ми минаваха кредитните карти ама явно е било проблем за самия ден , защото онзи ден всичко мина по мед и масло. 

@batibon може да премести последните мнения за CEL от темата" начини за печелене на крипто докато спиш" в тази. Сега като погледнах, малко преди повече от година съм отворил темата, цената тогава беше 0.15$...

преди 1 минута, AdamKadmon написа:

Различно, голяма част в CEL, все още мисля, че има много накъде да върви  ;)

И аз това съм сложил за момента. Купих CEL , за да ползвам Loyalty bonus-a. Ще видим как ще е. ОТ YouHodler съм доста доволен също засега. Плащат всяка седмица. 

преди 16 минути, Tzveto99 написа:

не ми минаваха кредитните карти ама явно е било проблем за самия ден

От Ноември досега им скочиха новите регистрации с 10 пъти, признаха си, че не бяха подготвени за това, и постоянно търсят нови хора за екипа. Мисля, че имат над 100 отворени позиции за работа в момента 

• 3 weeks later...

За всичките celsius hodlers,

Тествах този вариант за купуване на CEL(примера е с 204евро):

1. Захранване на revolut и конвертиране в EURO - 0 fees (секунди)

2. Wire transfer to Binance -  0 fees (секунди)

3. Купуване на BUSD - 0.10% -> 0.2euro 

4. Transfer to FTX (BEP2 address) -> 0.5$ (по-малко от минута)

5. CEL/USD    Buy    Limit(Maker fee)    Q: 45.10000000    Price per CEL: 5.36500000    Fee: 0.008569 CEL

6. Transfer to Celsius network - 1 CEL (2-3 минути)

Final result  - 204 euro -> 44.0914

Респективно за тест-а през application-a на Celsius в момента след трансфера -> за 44.0914CEL -> 220euro

Преди 23 часа, Nik11 написа:

За всичките celsius hodlers,

Тествах този вариант за купуване на CEL(примера е с 204евро):

1. Захранване на revolut и конвертиране в EURO - 0 fees (секунди)

2. Wire transfer to Binance -  0 fees (секунди)

3. Купуване на BUSD - 0.10% -> 0.2euro 

4. Transfer to FTX (BEP2 address) -> 0.5$ (по-малко от минута)

5. CEL/USD    Buy    Limit(Maker fee)    Q: 45.10000000    Price per CEL: 5.36500000    Fee: 0.008569 CEL

6. Transfer to Celsius network - 1 CEL (2-3 минути)

Final result  - 204 euro -> 44.0914

Респективно за тест-а през application-a на Celsius в момента след трансфера -> за 44.0914CEL -> 220euro

вкарал си 204 евро и накрая си се оказал с 220 ? 

Преди 22 часа, AdamKadmon написа:

вкарал си 204 евро и накрая си се оказал с 220 ? 

За 204 евро купих и трансферирах в Celsius wallet-a -> 44.0914CEL
Ако исках да купя през приложението на Celisus 44.0914CEL с кредитна карта, трябваше да дам: 220 евро

• 4 weeks later...
На 12.02.2021 г. at 16:14, AdamKadmon написа:

@batibon може да премести последните мнения за CEL от темата" начини за печелене на крипто докато спиш" в тази. Сега като погледнах, малко преди повече от година съм отворил темата, цената тогава беше 0.15$...

Слях твоята тема с тази тук, настоящата е по-събирателна, но СЕL е твое откритие за сайта. Би ли споделил сегашните ти впечатления като изначален участник как ти се вижда сега  СЕL според условия, лихви и т.н. спрямо другите сайтове в тази тема?

В момента има "промоция" на LUNA(TERRA) а според проучването, което съм правил, лично за мен целият проект изглежда много обещаващо. Прилагам схемата, която е доста изчерпателна.

ExD1hOoVIAMz_Lo.jpg

Преди 20 часа, batibon написа:

Слях твоята тема с тази тук, настоящата е по-събирателна, но СЕL е твое откритие за сайта. Би ли споделил сегашните ти впечатления като изначален участник как ти се вижда сега  СЕL според условия, лихви и т.н. спрямо другите сайтове в тази тема?

Няма други сайтове или портфейли които да се доближават до CEL по успех. В момента държат повече биткойни от Майкъл Сейлър, събраха много доволни клиенти, и не си личи да спират. Лихвите които дават са плаващи, според това колко се търси даден актив, всички които раздават фиксирани лихви са 100% скамове. Човека е много публична личност, в САЩ през седмица-две го дават по телевизията. Визионер. единствено стейбъл койните са що годе фиксирани- 10.5% годишна лихва ако решиш да получаваш дивидентите си в CEL. 
Самият Мешински, е най-големият холдър на CEL, и той има пряк интерес платформата му да се развива и да привлича все повече и повече доволни клиенти. 
На 18ти пускат и сайт от където също ще може да си следиш нещата

• ivan unpinned this topic
  • batibon pinned this topic