Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

преди 11 минути, vamp111 написа:

Така наречения Capital Gain Tax, с който нашите още не са се усетили да ни обложат

Което за нас е чудесно към момента. :) Да живее България ! :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

Първо да кажам, че съм нов във форума, така че да ме извинявате ако въпросите ми вече са "дъвкани" много пъти.

Направих си профил в celsius.network и си купих биткойни направо от там използвайки CC(знам, че таксата е абсурдна, но просто исках да видя как работи)

Допълнително си направих профил в Gemini с цел да купувам и да трансферирам в celsius и nexio. Проблема е че вече седмица не могат да ми валидират документите, а идеята ми е да ползвам банковата ми сметка за купуване. Та въпроса ми е грешно ли съм се ориентирал да ползвам по този начин Gemini, какви алтернативи може да ми предложите?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Nik11 написа:

Здравейте на всички,

Първо да кажам, че съм нов във форума, така че да ме извинявате ако въпросите ми вече са "дъвкани" много пъти.

Направих си профил в celsius.network и си купих биткойни направо от там използвайки CC(знам, че таксата е абсурдна, но просто исках да видя как работи)

Допълнително си направих профил в Gemini с цел да купувам и да трансферирам в celsius и nexio. Проблема е че вече седмица не могат да ми валидират документите, а идеята ми е да ползвам банковата ми сметка за купуване. Та въпроса ми е грешно ли съм се ориентирал да ползвам по този начин Gemini, какви алтернативи може да ми предложите?

Crypto.com става най-бързо и минават всички кредитни карти ( или поне на 3 различни банки , които съм пробвал ). Имаш 30 дена пазаруване без такси и 7000 евро седмичен лимит. Celsius ги пробвах ама дори не успях да купя ( не прие нито една кредитна карта) и се отказах да го ползвам. Kraken също може да ползваш за пазаруване. Coinbase. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5.02.2021 г. at 16:49, Tzveto99 написа:

Crypto.com става най-бързо и минават всички кредитни карти ( или поне на 3 различни банки , които съм пробвал ). Имаш 30 дена пазаруване без такси и 7000 евро седмичен лимит. Celsius ги пробвах ама дори не успях да купя ( не прие нито една кредитна карта) и се отказах да го ползвам. Kraken също може да ползваш за пазаруване. Coinbase. 

Мерси за информацията.

Дотук моята борба е:

1. Gemini - 3 седмици не ми валидират документите. От съпорта ме отсвириха след като ги попитах какво става
2. Coinbase PRO - не ми харесаха нито един документ с който да си валидирам адреса

3. Направих си регистрация в crypto, чакам одобрение

Само с Celsius имам успех. Два пъти съм купувал BTC използвайки кредитна карта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Nik11 написа:

Мерси за информацията.

Дотук моята борба е:

1. Gemini - 3 седмици не ми валидират документите. От съпорта ме отсвириха след като ги попитах какво става
2. Coinbase PRO - не ми харесаха нито един документ с който да си валидирам адреса

3. Направих си регистрация в crypto, чакам одобрение

Само с Celsius имам успех. Два пъти съм купувал BTC използвайки кредитна карта.

С Celcius най-накрая успях да купя и да преместя активи там. Пробвам тяхната reward програма като ти плащат лихва в техния токен. Ще ъпдейтна като получа първите награди. 

Coinbase имам от 2017г. и с тях проблеми не съм имал. Gemini не съм ги ползвал. 

в момента има голям наплив и стават бавно нещата. А за верификациите , прочети внимателно правилата при всяка борса, защото всеки има различни изисквания какви документи и как трябва да ги предоставиш. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво са ти тия борси не разбирам ?

искаш го това Целзиус или какво? не схващам защо хората избягват борсите с най-голяма ликвидност

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Tzveto99 написа:

Пробвам тяхната reward програма като ти плащат лихва в техния токен. Ще ъпдейтна като получа първите награди. 

Няма какво да ъпдейтваш, ползвам го от 2018 год,  Мешински е един от най-важните хора в крипто пространството в момента. Всичко при тях е открито, колко правят, колко раздават, каква им е идеята защо го правят. Политика да нямаш такса при теглене на койни по всяко едно време от техния портфейл, за 3 години не съм имал нито веднъж проблем, до 30 мин са ми минавали всички трнсакции навън и вътре, плащат всяка седмица, дори със сегашните такси на Етериум, те си държат на политиката, и плащат над 1 милион $ само в такси за потребителите си. Единствено на тях успях да се доверя и не съжалявам. Вярвам, че мисията им е в името на доброто. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, AdamKadmon написа:

Няма какво да упдейтваш, ползвам го от 2018 год,  Мешински е един от най-важните хора в крипто пространството в момента. Всичко при тях е открито, колко правят, колко раздават, каква им е идеята защо го правят. Политика да нямаш такса при теглене на койни по всяко едно време от техния портфейл, за 3 години не съм имал нито веднъж проблем, до 30 мин са ми минавали всички трнсакции навън и вътре, плащат всяка седмица, дори със сегашните такси на Етериум, те си държат на политиката, и плащат над 1 милион $ само в такси за потребителите си. Единствено на тях успях да се доверя и не съжалявам. Вярвам, че мисията им е в името на доброто. 

Ползвам YouHodler и тях за стейкване, както и още няколко wallet-a. Rewards в техния токен ли си избрал да получаваш или в това , което стейкваш ? Иначе са готини, в началото им се изнервих , че не ми минаваха кредитните карти ама явно е било проблем за самия ден , защото онзи ден всичко мина по мед и масло. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@batibon може да премести последните мнения за CEL от темата" начини за печелене на крипто докато спиш" в тази. Сега като погледнах, малко преди повече от година съм отворил темата, цената тогава беше 0.15$...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AdamKadmon написа:

Различно, голяма част в CEL, все още мисля, че има много накъде да върви  ;)

И аз това съм сложил за момента. Купих CEL , за да ползвам Loyalty bonus-a. Ще видим как ще е. ОТ YouHodler съм доста доволен също засега. Плащат всяка седмица. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Tzveto99 написа:

не ми минаваха кредитните карти ама явно е било проблем за самия ден

От Ноември досега им скочиха новите регистрации с 10 пъти, признаха си, че не бяха подготвени за това, и постоянно търсят нови хора за екипа. Мисля, че имат над 100 отворени позиции за работа в момента 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Nik11 написа:

Какво мислите за дебитните карти на crypto.com?

Поръчал съм я, чакам да пристигне. Като тествам ще направя едно кратко review. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 19.02.2021 г. at 12:18, Nik11 написа:

Какво мислите за дебитните карти на crypto.com?

Екстра е, стига да е на добра цена. Аз я ползвам от няколко месеца и всичко е наред.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всичките celsius hodlers,

Тествах този вариант за купуване на CEL(примера е с 204евро):

1. Захранване на revolut и конвертиране в EURO - 0 fees (секунди)

2. Wire transfer to Binance -  0 fees (секунди)

3. Купуване на BUSD - 0.10% -> 0.2euro 

4. Transfer to FTX (BEP2 address) -> 0.5$ (по-малко от минута)

5. CEL/USD    Buy    Limit(Maker fee)    Q: 45.10000000    Price per CEL: 5.36500000    Fee: 0.008569 CEL

6. Transfer to Celsius network - 1 CEL (2-3 минути)

Final result  - 204 euro -> 44.0914

Респективно за тест-а през application-a на Celsius в момента след трансфера -> за 44.0914CEL -> 220euro

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 23 часа, Nik11 написа:

За всичките celsius hodlers,

Тествах този вариант за купуване на CEL(примера е с 204евро):

1. Захранване на revolut и конвертиране в EURO - 0 fees (секунди)

2. Wire transfer to Binance -  0 fees (секунди)

3. Купуване на BUSD - 0.10% -> 0.2euro 

4. Transfer to FTX (BEP2 address) -> 0.5$ (по-малко от минута)

5. CEL/USD    Buy    Limit(Maker fee)    Q: 45.10000000    Price per CEL: 5.36500000    Fee: 0.008569 CEL

6. Transfer to Celsius network - 1 CEL (2-3 минути)

Final result  - 204 euro -> 44.0914

Респективно за тест-а през application-a на Celsius в момента след трансфера -> за 44.0914CEL -> 220euro

вкарал си 204 евро и накрая си се оказал с 220 ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, AdamKadmon написа:

вкарал си 204 евро и накрая си се оказал с 220 ? 

За 204 евро купих и трансферирах в Celsius wallet-a -> 44.0914CEL
Ако исках да купя през приложението на Celisus 44.0914CEL с кредитна карта, трябваше да дам: 220 евро

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://jeangalea.com/lendary-review/    С лес привкус на марджин...

https://jeangalea.com/coinloan-review/   Малко по-обстоен преглед на платформата...

Горното не е покана за инвестиция.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.02.2021 г. at 16:14, AdamKadmon написа:

@batibon може да премести последните мнения за CEL от темата" начини за печелене на крипто докато спиш" в тази. Сега като погледнах, малко преди повече от година съм отворил темата, цената тогава беше 0.15$...

Слях твоята тема с тази тук, настоящата е по-събирателна, но СЕL е твое откритие за сайта. Би ли споделил сегашните ти впечатления като изначален участник как ти се вижда сега  СЕL според условия, лихви и т.н. спрямо другите сайтове в тази тема?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има "промоция" на LUNA(TERRA) а според проучването, което съм правил, лично за мен целият проект изглежда много обещаващо. Прилагам схемата, която е доста изчерпателна.

ExD1hOoVIAMz_Lo.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 20 часа, batibon написа:

Слях твоята тема с тази тук, настоящата е по-събирателна, но СЕL е твое откритие за сайта. Би ли споделил сегашните ти впечатления като изначален участник как ти се вижда сега  СЕL според условия, лихви и т.н. спрямо другите сайтове в тази тема?

Няма други сайтове или портфейли които да се доближават до CEL по успех. В момента държат повече биткойни от Майкъл Сейлър, събраха много доволни клиенти, и не си личи да спират. Лихвите които дават са плаващи, според това колко се търси даден актив, всички които раздават фиксирани лихви са 100% скамове. Човека е много публична личност, в САЩ през седмица-две го дават по телевизията. Визионер. единствено стейбъл койните са що годе фиксирани- 10.5% годишна лихва ако решиш да получаваш дивидентите си в CEL. 
Самият Мешински, е най-големият холдър на CEL, и той има пряк интерес платформата му да се развива и да привлича все повече и повече доволни клиенти. 
На 18ти пускат и сайт от където също ще може да си следиш нещата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото става все по-добре. Защото след като се разработиха увеличиха лихвите на всичко. Просто печелят повече пари, и дават обратно повече. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове