Jump to content
hash.bg - биткойн форум
batibon

Тактики и стратегии на търгуване ... day trader или валидолче в джоба :)))))

Recommended Posts

преди 32 минути, hpz написа:

дано си прав!

е не може винаги да ми съвпадат вижданията със борсовите измамници, все пак са ни различни целите, а тяхната е... ликвидации...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак истинска касапница.

В 13.20 часа хвърчаха луди етери и двете страни.

Снощи когато писах на 32800 продадох и преди малко на 31700 купих.

Не издържах да чакам до 31500,както писах вчера.Пак съм си на +

Мисля да не залагам уикенда,че наистина трябва валидолче в джоба..

Преди 17 часа, Pistolero написа:

е не може винаги да ми съвпадат вижданията със борсовите измамници, все пак са ни различни целите, а тяхната е... ликвидации...

Преди 19 часа, hpz написа:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
35 minutes ago, stanimirbi said:

Днес пак истинска касапница.

В 13.20 часа хвърчаха луди етери и двете страни.

Снощи когато писах на 32800 продадох и преди малко на 31700 купих.

Не издържах да чакам до 31500,както писах вчера.Пак съм си на +

Мисля да не залагам уикенда,че наистина трябва валидолче в джоба..

Чичкото дето наби 250 койна за да няма спирка на 32000 не е случаен ;) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена,като решиха да свалят цената гледах в order book-a мернах две продажби по 822 и 940 Койна и разбрах накъде вървят нещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
15 minutes ago, stanimirbi said:

Очаква ни още един огромен спад,ще видим кога ще е.Засега ще гледам да съм бичи настроен...

Най вероятно ще пробва да пробие канала довечера след 2 часа като се събудят китайците.

J2u20ecK

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да пипам нищо,не ми се зяпа събота и неделя в телефона постоянно(не че пак няма да хвърлям по едно око :))

Китайците ще имат скоро някакви ограничения на криптото,че много юани изтичат за биткойни и не могат да има хванат спатията комунягите.

Затова и китовете подържат изкуствено цената засега ниско,че нагоре много се набиват на очи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, axl100 написа:

Най вероятно ще пробва да пробие канала довечера след 2 часа като се събудят китайците.

J2u20ecK

Мисля си че спада ще е след 36к.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, vamp111 said:

още две седмици рейндж с цел акумулация и после експанзия, дръжте се здраво

Нещо не го вярвам. Винаги декември-март е било слабо.

Институциите могат да променят това, но нещо не вярвам. Според мен борсите пак ще опънат ластика преди изтрелването. Тезата, че умните пари ще изкупят ниско го потвърждава. Т.е. в момента тече изкупуване, но това не пречи да слезем под 30.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, vamp111 said:

ми аз лонгнах на 31.5 ще взема профит на 37.5, мисля още този уикенд

стоп лос е за слабаците

Ако отидем 26 може ли да ти викам слабак? :D :P 

edit: Току що се включих на 32258. Късите едва ги бях затворил с една глътка вода (второ поколение къси), после падна, ама за кратко. Сега виждам, че може да се вдига. Ти си ми вторият индикатор, затова влизам смело с малък марж.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
58 minutes ago, hpz said:

Ако отидем 26 може ли да ти викам слабак? :D :P 

edit: Току що се включих на 32258. Късите едва ги бях затворил с една глътка вода (второ поколение къси), после падна, ама за кратко. Сега виждам, че може да се вдига. Ти си ми вторият индикатор, затова влизам смело с малък марж.

За тези които ме четат. Дългите ги затворих, с една лъжичка вода предимно от такси. Сега технически изглежда, че ще пада. Много бързо се менят нещата последните дни :( Засега излизам от пазара, само на сигурно ниво вече. Борсите са на лов за стопове - връщат си парите които изгубиха от помпата.

Реално не си заслужава при висок риск - нервите изхабени за потенциална печалба на някакви си стотинки.

едит: Лъжичка вода, направо е вкусно, като гледам каква хубава червена свещ след мен има дори на 5 минутна... Чак ме е яд, че не шортих.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам , като търгувате, през какви стейбълкойни въртите криптото и кои са най-добрите алтернативи на тетър според вас ? Гледам , че DAI дори дават и някаква "лихва" за stake-ване. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Tzveto99 написа:

Да попитам , като търгувате, през какви стейбълкойни въртите криптото и кои са най-добрите алтернативи на тетър според вас ? Гледам , че DAI дори дават и някаква "лихва" за stake-ване. 

Аз ползвам само USDT, хората, които познавам ползват и USDC, за другите мнение не мога да дам.

лихви/стейкване според мен файда няма, може да ползваш на финекс лендинг платформата или същата на ходлходл ако искаш пасивен доход, но и там има какво да се следи/прави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, vamp111 написа:

Аз ползвам само USDT, хората, които познавам ползват и USDC, за другите мнение не мога да дам.

лихви/стейкване според мен файда няма, може да ползваш на финекс лендинг платформата или същата на ходлходл ако искаш пасивен доход, но и там има какво да се следи/прави

Stake-вам в Кракен като цяло и на още едно място. Засега всичко е наред. А ок ли е да държиш определено време парите си в USDT ( примерно 1-2 седмици ) докато дойде време за купуване отново ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Tzveto99 написа:

Stake-вам в Кракен като цяло и на още едно място. Засега всичко е наред. А ок ли е да държиш определено време парите си в USDT ( примерно 1-2 седмици ) докато дойде време за купуване отново ? 

Понякога и доста повече от 1-2 месеца. За мен Тетър е най-ликвидния токен, съответно когато искам да съм аут, излизам в Тетър не в USD/EUR 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vamp111 написа:

Понякога и доста повече от 1-2 месеца. За мен Тетър е най-ликвидния токен, съответно когато искам да съм аут, излизам в Тетър не в USD/EUR 

Разбрах. Благодаря. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 hours ago, vamp111 said:

До 12-ти Февруари

Дано не си прав. В момента пазарът е в абсолютен баланс. Аз скоро такова нещо не съм виждал, дори събота и неделя се случваше нещо.

Резистънс тренд линията която уж е на 37 (явно е някакво ключово ниво щом всички говорят за него) е реално около 35к в момента.

А за мен възможните нива за посещения са 35.5 и второстепенно 36.8, но не вярвам!!! Ако отидем на 37, нещо много ме съмнява тепърва да връщаме под 30к.

Много искат да е така, масово се говори, а това което реално ще стане е: пътниците ще слязат от влака, за да може да засили НАГОРЕ!

Това е моята версия, ако пробием над 35.

п.с. 29-ти идва. Нормално е затишие преди буря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, hpz said:

Дано не си прав. В момента пазарът е в абсолютен баланс. Аз скоро такова нещо не съм виждал, дори събота и неделя се случваше нещо.

Резистънс тренд линията която уж е на 37 (явно е някакво ключово ниво щом всички говорят за него) е реално около 35к в момента.

А за мен възможните нива за посещения са 35.5 и второстепенно 36.8, но не вярвам!!! Ако отидем на 37, нещо много ме съмнява тепърва да връщаме под 30к.

Много искат да е така, масово се говори, а това което реално ще стане е: пътниците ще слязат от влака, за да може да засили НАГОРЕ!

Това е моята версия, ако пробием над 35.

п.с. 29-ти идва. Нормално е затишие преди буря.

Китайците са луднали да вдигат Етера на 2К от Събота, ако се срине сега БТКто просто няма да стане за това го подпират отгоре и отдолу докато вдигне доминанс Етера. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове