Jump to content
hash.bg - биткойн форум
batibon

Преброяване на дивите зайци...

Преброяване на дивите зайци...  

37 гласа

1. 1. Колко често влизате в сайта?

• Веднъж на ден
      26
    • Веднъж на 2-3 дни
      7
    • Веднъж на седмица
      1
    • Веднъж на месец
      3
    • Веднъж на година
      0
  2. 2. От колко време влизате в сайта?

• ! месец
      2
    • 3 месеца
      1
    • 6 месеца
      6
    • 1 година
      8
    • Повече от една година
      20

Recommended Posts

Едно време имаше български игрален филм с това име....естествено по-младото поколение не го знае.... няма накрая  да си напълня Запорожеца с прясни зелки  :D Заглавието го ползвам асоциативно, не се брои това което няма преброяване,
технологията на първата виртуална валута пряко или непряко навлиза постепенно  в ежедневието ни, хората проявили интерес или опитали да я  ползват расте всеки ден. 
Анкетата е анонимна, може да се избира само една опция, напълно пожелателно  е ако някой иска да сподели отговор на въпроса - Защо влизам в сайта? Този въпрос както виждате го няма в анкетата.
Аз лично влизам, защото тук научих всичко за крипто, продължавам да уча, и продължавам да разбирам колко малко знам...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо влизам в сайта? -> Главно черпене и споделяне на опит и информация... като второстепенни са "изтървани новини и тенденции", FUD-ове, различни гледни точки... като цяло сверяване на часовника ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
10 hours ago, batibon said:

Аз лично влизам, защото тук научих всичко за крипто, продължавам да уча, и продължавам да разбирам колко малко знам...

Това важи и за мен. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз влизам, понеже @stamen ми плаща със стикери, да създавам съдържание.

като второстепенна подбуда бих казал, че от този форум научих почти всичко за крипто (изключвам копането, там съм гол и бос) за тази материя препоръчвам https://bitcoinbg.eu/  та научавайки ежедневно интересни факти, ме превърнаха в адвокат на това движение и да, за това влизам, за да споделя вижданията си, да може повече хора да чуят какво е това биткойн, какво е инфлация на фиатните пари и т.н и т.н. за да може да върна на хората това което съм научил през годините, всъщност ако трябва да изброявам причините вероятно ще трябва да напиша цяло стихотворение, за това нека просто кажем, че съм тук, за да спомогна разпространяването на вируса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се включих Август месец 2015 год. този подкаст е от Април 2015, доста е дълъг, но почти не се коментират глупости, когато имате време, на няколко пъти изслушайте го, горещо го препоръчам, доста неща бяха предречени от участниците, случиха се и в тайм рейнджа даден от тях, доста ще ви се избистри картинката

http://kazonomics.com/kazonomics-and-bob-surplus-discussion-on-bitcoin-ecconomy/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове