Jump to content
hash.bg - биткойн форум
vchernev

Къде да продам биткойни под 0.01

Recommended Posts

Здравейте. 

Трябват ми спешно пари и исках да продам биткойни за около 70лв(около 0.0055) и да си взема парите след 1 час от изипей, но явно не може вече :(

Има ли легитимна борса във БГ в която мога да продам около 0.0055 BTC и да си получа парите веднага(след 3/6 потвърждения) по изипей?

Или пък легитимна борса за лайткойн?

Благодаря за помоща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dodoto написа:

Можеш да продадеш лайткойн на cryptobank.bg . Минимума е 0.25. За биткойн е 0.01. Ама там си объркал една нула в поста си.

Да забелязах, редактирах го. Ще видя дали мога да купя лайткойни. Благодаря за инфото.

Въпросът е че cryptobank.bg са легитимни, и превеждат парите веднага, нали тъка? Аз съм търгувал само с crypto.bg и те искат 3 потвърждения, тъка че парите могат да бъдат изтеглени след 30-40 мин...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрез crypto.bg можеш да продадеш и суми под 0.01 биткойна, но за целта трябва да използваш постоянен (заплют) биткойн адрес за продажба. При него лимитът за продажба е по-малък - биткойните трябва да са на стойност минимум 50лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове