Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Попаднах на ново кранче. Направен е по-разчупено, и вместо просто да натискаш бутон на всеки час, ти се пускат разлчни кашони (дървени, тухлени, метални и т.н) от които изпадат сатошита, след като ги счупиш. В някои кашони няма нищо, така че става въпрос и за малко шанс. За регистрация не се изисква нищо друго освен wallet адрес. Отначало ти дават 50 кашона, като от тях събрах 1.70$. Кашони ти се пускат на всеки 3 часа, като отначало ти се пускат по 10.

Пускам линк тук:
https://btcsmash.io/?i=150966

По-здрави !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

43 000 сатошита за 2 часа

Да спомена, че лимитът на изтегляне е 3.5 милиона сатошита :) Има и майнинг опция, като там се събират кашони доста бързо. Може да си настроиш и скоростта на копане. Необходими са ти 2560 hashes за да ти пусне кашон, като най-ниската скорост ти е 15 hashes в секунда на 100%, най-бързта не посмях да изпробвам :D Ще пробвам да го оставя отворен тази вечер таба за да видя сутринта какво съм събрал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, като имаш повече инфо пиши пак. Аз мисля че модата на крановете ще се възвърне, тя е един вид airdrop а blockchain.info ще възобновяват точно този вид реклама на крипто, чрез airdrop-ове. Според тях, това ще привлече нови хора към сферата, които за сега не се осмеляват да рискуват фиат-а си и да участват в това понзи :)

https://www.coindesk.com/wallet-provider-blockchain-backs-airdrop-crypto-giveaways/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не, че ми допада доста :D Тя приказката "прекалено е хубаво, за да е истина" за такива сайтове е измислена :D Оставих го да копа на най-ниската скорост снощи и днес имах 300 кутии. От тях + снощните изкарах 120 000 сатошита. Пускат се обсолютно на случаен принцип според мен. Имаше момент в който от 12 кутии нищо не излезе, после от 4 последователни пусна. Едиствено ме притеснява, дали не харчи мн ток когато го оставя да копае през нощта и дали процесора се затруднява да работи цяла вечер. Не звучи да изпитва трудност, както при по-високите обороти, но знам ли. Работя на Dell T3500 W3530 8GB 2.8 Ghz с GTX 1050 Ti.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0.03500000 ми се вижда дооооста. Интересно ми е дали изплащат...иначе за 50 hit-a изкарах 0.00020742($1.36), което ми е някак доста щедро в сравнение с други кранчета :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове