Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Малки или големи предложения за покупка или продажба с плащане в биткойн или други криптовалути...

vamp111
 Share

Recommended Posts

На 17.12.2018 г. at 21:24, vamp111 написа:

някой адм. може да направи тема купувам/продавам  с/у крипто и да съберем всички подобни обяви на които се натъкваме

Снимката е илюстративна.

thumb_341.jpg

Продавам !!! Ама как ???

Не само, че не съм програмист ами и сайт не мога да си направя.

По принцип може и да е много лесно като идея и изпълнение мед за крипто ама не знам как.

:D    Хубаво започваме.... с бебешка количка ....можем да казваме че е крипто бебе, пък кмета ще даде и медец  да му е медено гласчето.  Има тема вече, ще  се опитам да сложа линк към нея във форум за малки обяви с 12 К потребители.

И аз мога да се включа с моята ръчна изработка :D  Лампата е 20/25/5 см, работи с 12v адаптер с многоцветна лед лента. Дистанционно с управление на цветове, интензивност на светлината, и няколко различни системи на премигване. Изработена е от шперплат и плексиглас. Цената е 80 лв в BTC според моментният курс.

Имам я като готов продукт от 4 месеца, продал съм досега една, а в сайта в който съм я пуснал няма никакви лампи свързани с биткойн или някоя др крипто валута. Пазарът в тази посока е залят единствено с китайските btc и ltc монети и разни други сувенирни неща.il_570xN.1466680010_5coj.thumb.jpg.081aa1e36c57c0963875ab43a117286d.jpg

il_570xN.1466678986_8ofj.jpg

il_570xN.1513931097_1xfw.jpg

il_570xN.1513931167_os1h.jpg

преди 40 минути, Alexleo написа:

бих продал много неща за крипто...

снимай, качвай, някой може да закачи

ако ти е интересно, влез разгледай този проект : https://openbazaar.org/ , там хората продават всякакви неща за крипто

Преди 4 часа, vamp111 написа:

снимай, качвай, някой може да закачи

ако ти е интересно, влез разгледай този проект : https://openbazaar.org/ , там хората продават всякакви неща за крипто

Всъщност много интересна платформа !

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Преди 1 час, vamp111 написа:

До колкото знам същият търговец продава и др. компоненти, електроники и др. срещу крипто.

Преди 22 часа, vamp111 написа:

@d2maper радвам се, че ползваш платформата на OB тя е неизменна част от бъдещето на интернет търговията

Аз също си направих магазина там, но за сега ми се струва, че няма никаква посещаемост на платформата. Съвсем случайно сякаш някой ме followna, но когато дам да му разгледам профила, дори не мога да го отворя, чакал съм 20 мин. Може би е съвсем в началното си развитие ?

На 16.02.2019 г. at 11:34, AdamKadmon написа:

Аз също си направих магазина там, но за сега ми се струва, че няма никаква посещаемост на платформата. Съвсем случайно сякаш някой ме followna, но когато дам да му разгледам профила, дори не мога да го отворя, чакал съм 20 мин. Може би е съвсем в началното си развитие ?

когато не си онлайн, т.е. платформата е изкл., магазина ти също НЕ е онлайн и не може да те открият в търсачката!

• 3 weeks later...