Jump to content
hash.bg - биткойн форум
vamp111

Малки или големи предложения за покупка или продажба с плащане в биткойн или други криптовалути...

Recommended Posts

На 17.12.2018 г. at 21:24, vamp111 написа:

някой адм. може да направи тема купувам/продавам  с/у крипто и да съберем всички подобни обяви на които се натъкваме

Снимката е илюстративна.

thumb_341.jpg

Продавам !!! Ама как ???

Не само, че не съм програмист ами и сайт не мога да си направя.

По принцип може и да е много лесно като идея и изпълнение мед за крипто ама не знам как.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D    Хубаво започваме.... с бебешка количка ....можем да казваме че е крипто бебе, пък кмета ще даде и медец  да му е медено гласчето.  Има тема вече, ще  се опитам да сложа линк към нея във форум за малки обяви с 12 К потребители.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше някакви обяви някъде, един човек си продаваше мотора, а друг някакъв мерцедес, някой ако се сеща къде бяха да ги пусне и тях тук, ще стане интересно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да се включа с моята ръчна изработка :D  Лампата е 20/25/5 см, работи с 12v адаптер с многоцветна лед лента. Дистанционно с управление на цветове, интензивност на светлината, и няколко различни системи на премигване. Изработена е от шперплат и плексиглас. Цената е 80 лв в BTC според моментният курс.

Имам я като готов продукт от 4 месеца, продал съм досега една, а в сайта в който съм я пуснал няма никакви лампи свързани с биткойн или някоя др крипто валута. Пазарът в тази посока е залят единствено с китайските btc и ltc монети и разни други сувенирни неща.il_570xN.1466680010_5coj.thumb.jpg.081aa1e36c57c0963875ab43a117286d.jpg

il_570xN.1466678986_8ofj.jpg

il_570xN.1513931097_1xfw.jpg

il_570xN.1513931167_os1h.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук ако някой продава левове (също евро, долари) за биткойн или купува левове (евро, долари ) за биткой (или др. криптовалути) също може да се включи. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Alexleo написа:

бих продал много неща за крипто...

снимай, качвай, някой може да закачи

ако ти е интересно, влез разгледай този проект : https://openbazaar.org/ , там хората продават всякакви неща за крипто

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, vamp111 написа:

снимай, качвай, някой може да закачи

ако ти е интересно, влез разгледай този проект : https://openbazaar.org/ , там хората продават всякакви неща за крипто

Всъщност много интересна платформа !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам едни 10ина парфюми , които съм поръчал директно от Англия, оригинални естествено, ако някой иска мога да му трейдна за крипто...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Alexleo @kmeta публикувайте тук, също тествайте https://openbazaar.org/ платформата работи много добре, ще останете изненадани колко и какви неща се търгуват с/у крипто

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, vamp111 написа:

До колкото знам същият търговец продава и др. компоненти, електроники и др. срещу крипто.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, vamp111 написа:

@d2maper радвам се, че ползваш платформата на OB тя е неизменна част от бъдещето на интернет търговията

Аз също си направих магазина там, но за сега ми се струва, че няма никаква посещаемост на платформата. Съвсем случайно сякаш някой ме followna, но когато дам да му разгледам профила, дори не мога да го отворя, чакал съм 20 мин. Може би е съвсем в началното си развитие ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.02.2019 г. at 11:34, AdamKadmon написа:

Аз също си направих магазина там, но за сега ми се струва, че няма никаква посещаемост на платформата. Съвсем случайно сякаш някой ме followna, но когато дам да му разгледам профила, дори не мога да го отворя, чакал съм 20 мин. Може би е съвсем в началното си развитие ?

когато не си онлайн, т.е. платформата е изкл., магазина ти също НЕ е онлайн и не може да те открият в търсачката!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове