Jump to content
hash.bg - биткойн форум
vamp111

Малки или големи предложения за покупка или продажба с плащане в биткойн или други криптовалути...

Recommended Posts

Пускам още едно от творенията си, за което съм отделил повече време от всичко друго което съм правил. Истинско изпитание за търпението и нервите, и истинско удоволствие за окото, когато всичко се завърши. Работата по кратунката се състои в периода от 5 месеца, завършена е миналата година септември месец. Общо има 700 часа работа( +/- 40) Диаметърът на кратунката е 16 см, а височината на цялата лампа 30см. Работи на 12v с халогенна лампичка, с възможност за вкарване на удължител и прекъсвач. Третирана е с импрегнант и лак. Създава много уют и спокойствие ( да не говорим за романтика) при включването и  вечер. През деня пък краси помещението като прозиведение на изкуството сама по себе си. Свидише ми се да я продам срещу евро, но срещу 0.3 BTC бих се разделил с нея. 

21371153_1889291397754787_7968526096834356751_n.jpg

21430200_1889291384421455_4306615143354668587_n.jpg

21433168_1889291404421453_8564982672204706750_n.jpg

21462409_1889291401088120_6917319767820967387_n.jpg

21369621_1889285284422065_5723934232647649988_n.jpg

48994223_749297055428969_1631829556614660096_n.jpg

21369231_1889287087755218_2789428401310409667_n.jpg

ART_76481.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

***за хора прекарващи деня си на компютър и извършващи работа изискваща висока концентрация :lol::lol::D

@hpz @Pistolero да си поръчаме по едно такова да видим как ще тръгне във Финекса и Мекса :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофеин, аминокиселини, антиоксиданти и витамини. Е то пия едно кафе, ям една пържола с два моркова и резултата е същия :lol:
Ако искаш да пробваш "безопасен" ноотропик - Женшен + Бакопа Мониери (Bacognize) и Б6 + Б12.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по улиците всяко второ дете лочи HELL дето е кило захар на кило кофеин........ това е по-добра алтернатива за хората дето не се събуждат без стимуланти

аз кафе не пия, нито кока-кола, не ми понася кофеина

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов е и последният ми проект. Готвя го от 2 месеца, най-накрая резултатът е на лице. Кутийката може да я намерите в OB или Haven app. 

1 low.jpg

3..low.jpg

6low.jpg

10low.jpg

11 low.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер яко е това 

пускай и линковете към апликациите

може да видиш https://twitter.com/BVBTC може да получиш някой вдъхновение от него

шервай ги тези неща и в туитър/иг ползвай хаштагове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ходих на зъбар в една клиника, където си я посещавам от около 2год... и гледам някаква листовка Dentacoin... ааааа, викам какво става тука...?!?? чета я аз (на ханглийски) за портфейл, ала бала... можете да плащате услугите си във всичките ни клиники... отивам на рецепция и им викам... к'во става тука къв тоз Дентакойн... (уж че си нямам на идея) ....и почват да ми обясняват, че било криптовалута и тнт... ейййй, Супер им викам... обаче Бай-Ганьовското в мен ме накара да ги питам... Ами каква ми е файдата ако плащам с Дентакойна...? .....емиииии като го имате и може много да му се увеличи стойността, и тогава услугите ни да Ви излязат много ефтини.... ааааа, Благодаря Ви...им казвам аз, но това важи за всички видове криптовалути... (и на акъла си... със шиткойни не ме занимавайте... хихихихи)

Обаче евала че го има и си го промотират, дори и в БГ (макар че явно си е политика на фирмата майка, която е швейцарска)...

Утреще пусна и снимка на тоя флаер, че остана в колата... взех си го с усмивка...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dentaprime са най-вероятно (не го споменавам, за да им правя реклама) - те са си създали тая измишльотина и си имат клиники в страната и чужбина, но по мои наблюдения не се насилват много много да я промотират. Миналата година даже си бяха сложили chart-a на монитора в чакалнята, не е нужно да казвам, че не изглеждаше особено добре :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHISHA STORAGE

Онлайн магазин за наргилета и аксесоари.

https://shishastorage.com

Приемаме плащане в BTC, като от скоро ще може директно и в платформата да може да се плаща.
/към момента някой ако желае да направи поръчка, да се обърне към нас във фейсбук/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@d2maper много готино, това е бъдещето!

виждам, че сайта ви е на wordpress, OpenNode и BtcPayServer имат плъгини за WP и са най-доброто решение, ако искате да приемате биткойн директно през сайта ви, горещо ви ги препоръчвам, така ще може да приемате и плащания през Lightning, които са на практика безплатни и мигновени!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като имам проблеми с настройката на BtcPayServer, някой може ли да ми предложи друга алтернатива?
В момента варианта да се плати в моят сайт, чрез криптовалута е, като някой се свърже с мен или при поръчката се остави коментар.

Наргилета и наргиле аксесоари --> https://shishastorage.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове