Jump to content
hash.bg - биткойн форум
hpz

Вие от кой тип сте?

Recommended Posts

Напоследък тук във форума се народиха много експерти. От друга страна хора смениха овчата партия и отидоха при вълците. Хора които знаеха (и уважавам), в последно време пишат абсурди (едва ли неволно).
Самопровъзгласилите се пророци станаха много. Пускат се и цитати със задна дата. Но не знам нито един, който е публикувал кога купува/продава в реално време. И доказано да покаже профит, чрез цитати.

Бих разделил хората тук на 3 типа хора:
1. Гадатели
2. Шорт търм скалпери
     а) разчитащи на индикатори
     б) разчитащи на новини
3. Инвеститори

Вие от кой тип сте?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за правото на анонимност, личен живот и частна собственост, в тези времена на следене и нарушаване на конституционните човешките права особено в кибер света, хората имат нужда от оръжия да се защитят

Правителството е враг номер едно на народа, благодарение на настоящата световна икономическа система изградена в/у проста математика, мрежа от банки и алчстно има бедни,гладни и голи, не защото няма достатъчно храна по света.

Капитализма ни докара до тук, колапс в тази система би довел до по-добри времена, за съжаление война е това което получават всички опитали се да се опълчат и обърнали се към златния стандарт.

Биткойн е една необходима  бойна единица! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване