Jump to content
hash.bg - биткойн форум
hpz

Вие от кой тип сте?

Recommended Posts

Напоследък тук във форума се народиха много експерти. От друга страна хора смениха овчата партия и отидоха при вълците. Хора които знаеха (и уважавам), в последно време пишат абсурди (едва ли неволно).
Самопровъзгласилите се пророци станаха много. Пускат се и цитати със задна дата. Но не знам нито един, който е публикувал кога купува/продава в реално време. И доказано да покаже профит, чрез цитати.

Бих разделил хората тук на 3 типа хора:
1. Гадатели
2. Шорт търм скалпери
     а) разчитащи на индикатори
     б) разчитащи на новини
3. Инвеститори

Вие от кой тип сте?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за правото на анонимност, личен живот и частна собственост, в тези времена на следене и нарушаване на конституционните човешките права особено в кибер света, хората имат нужда от оръжия да се защитят

Правителството е враг номер едно на народа, благодарение на настоящата световна икономическа система изградена в/у проста математика, мрежа от банки и алчстно има бедни,гладни и голи, не защото няма достатъчно храна по света.

Капитализма ни докара до тук, колапс в тази система би довел до по-добри времена, за съжаление война е това което получават всички опитали се да се опълчат и обърнали се към златния стандарт.

Биткойн е една необходима  бойна единица! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове