Jump to content
Уважаеми потребители на hash.bg, преди да публикувате въпрос, мнение или тема, проверете за вече съществуваща такава или подобна, алтернатива е подфорума - Биткойн въпроси и отговори. Нека форумът има спретнат вид за всеки влизащ. ×
hash.bg - биткойн форум
tzanko

Български банки и крипто валути

Recommended Posts

аз гледам фактите, а именно че може от тях да обмениш 30000 лева на ден х 4 = 120К на ден!  още повече банките не  връщт преводи оттам, получаваш и доста от изипей на момента ако имат наличност и т.н.

за мен всички други възможности са "допълнение". а именно икард метална карта, бинанс карта и през bestchange.com. вероятно при някаква по-голяма адопция (дано да е по-скоро) нещата ще станат много по-лесни, но засега е това. 

ако говорим вече за голямо количество биткойни и суми нещата се променят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
10 hours ago, veznata said:

30000 лева на ден х 4 = 120К на ден! 

това какво значи две различни суми и двете на ден ? А кои са 'тях' нещо не връзвам :) 

Благодаря. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускаш заявки в bonex.bg, crypto.bg, xchange.bg, altcoins.bg за продажба на биткойн до 29337 лева във всеки сайт, това са близо 120К на ден. това е и основното теглене. икард метал имат лимит на АТМ 8к лева/ден и 10К/месец (могат да се вдигнат). бинанс карта има лимит 290 евро теглене на АТМ. да, това не са големи суми но може с течение на времето да се натрупат и оттам. в bestchange.com има доста опции и там към колко банки у нас могат да се кешират поне 10к/ден спокойно.  има и доста опции още но тук споменавам само тези които аз знам и съм прилагал и след които може да се каже че парите ще са узаконени у нас след плащането на данъка 10%.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От горе посочените гласувам за АлткойнсБг, в миналото винаги съм бил скептичен към бг чейнджовете, поради ред причини, но във времето АлткойнсБг се доказаха като най-големи професионалисти с напълно легитимен бизнес.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове