Jump to content
hash.bg - биткойн форум
pastet89

Предложение към Стамен

Recommended Posts

за покупко-продажба на крипто-валути ли? не мисля, че е добра идея, защото ще се навъдят доста хитреци...

иначе за покупко-продажба на копачки и други подобни, мисля че е добре... 

някъде има ли такава в друг форум, български или чужд, за да видим какъв е интереса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с escrow-а не е лоша идея, ако се регна в bitrated.com

Не за друго (ескроу агента печели само ако има спор), а защото ще покажем на практика как може да стават сделките без нужда от доверие...

Ще сложа тия дни с обяснение как се процедира с escrow услугата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Виждам че Стамен въобще не се  вижда по чатовете , ще отправя предложение към Crypto.bg i Hash.bg  както и към всеки който има бизнес свързан със каквото и да било  !!

Може би е рано да направите подобна стъпка ,но тъй като познавам Стамен лично мисля че може да се заинтересува !

Ако  се интересувате от поддръжка , рекламиране , организиране на събития и много други неща свързани със повдигане на посещенията и покупка продажба на биткойн чрез социални мрежи можете да се свържете със http://www.upgreatbg.com . Също може да ги откриете във всички социални мрежи upgreatbg

Стартираха това начинание от скоро , но много бързо се разрастват!

Познавам ги лично .Те са млад ,сплотен и много работлив екип момичета . 

Не се срамувайте  да уредим среща в която да се обсъдят всички детайли .

Първоначалната консултацията и запознаването с материята какво влияние указват социалните мрежи върху всеки бизнес може да получите безплатно от тях !!!

Пишете тук ако се интересувате !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове