Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Относно IPO с биткойн

Recommended Posts

Ето моето мнение защо нещата почват да се завъртат:

IPO с биткойн

Чудно ми е само защо това събитие получи толкова малко внимание от coindesk, bitcoin magazine и другите, въпреки очевидните според мен изводи, описани в статията.

Разбира се, нереално високата цена за мастъркойн, която беше обявена, попрецака доста хора и има противоречиви мнения относно действията на MaidSafe в хаоса (макар аз да мисля, че действаха в интерес на широката маса, а не на спекулантите, решили да завъртят някой и друг биткойн през мастъркойн).

Ще се радвам да чуя и вашите мнения, ако сте следили темата...

• 1 year later...

Имам един технически въпрос. На всички уроци за това как да съхраниш Maidsafe на Omni Wallet се обяснява как трябва да прехвърлим адрес от blockchain.info и едва тогава да се процедира. Въпросът ми е, има ли проблем ако си пратиш монетите директно на адреса в Omni wallet и ако има, какъв е? 

Вече ги прехвърлих към омни-уолета, но не към адрес, създаден в блокчейн.инфо, а към дефолтния, който се създава от самия омни-уолет. Просто се чудех, дали от съображения за сигурност, например, хората предпочитат да ползват омни-уолета само като посредник, без да се задържат там.

Пуснах SAFE Launcher и MaidSafe Demo app. Правя си страница, но открих, че нито един адрес (моя или от уеб-ринга) не се зарежда в браузър. Хром и Firefox не откриват  DNS на сървъра. Ако някой е направил това, може ли да сподели? Да не би да трябва някакъв специален браузър? Нищо не открих във форума им.

Адресите изглеждат така:

http://the.safewebring.safenet

http://blog.prochnow.safenet