Jump to content
Честит празник на всички БЪЛГАРИ ×
hash.bg - биткойн форум
nandrolon

Не работещ телефон = загубени койни?

Recommended Posts

Привет, телефонът ми умря (lg g5) и на него в jaxx има малко койни. Разбира се не съм си записал фразата или не помня къде е. Има ли някаъвначин за досъп до информацията на телефона когато не работи? Или някакъв друг начин за достъп да jaxx-а. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jaxx, създават индивидуален бекъп файл на самото устройство, пиши на съпорта им в https://www.reddit.com/r/jaxx/ и https://support.decentral.ca/hc/en-us

да ти кажат, дали може да бъде екстрактнат по някакъв начин този бекъп файл, освен него друг вариант ти е мнемоника, даже и с част от него, аз имам скрипт който брутфорсва и запълва липсващи думи, и все пак 1-2 липсващи.. от 24/12 думи и то без passphrase, само от BIP0039 листа с думичките

други вариант аз не се сещам, намери добър техник ако може както @Гари ти е писал да ти съживят телефона колкото да влезеш да си видиш jaxx-a

друго което ми изниква е, ако с профила ти в гугал-плей (предполагам LG e Android) и ти е изисквал такъв профил, за да свалиш апликация, да пробваш да си ресторнеш профила на друг телефон и ако както iphone ти качва в клауд, вече сваляни апликации, настройките са запазени, може би да сработи да ти свали същия jaxx (малко вероятно, но не невъзможно)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията момчета, сега поне си имам cold storage, докато се намери някой да оправи телефона. Исках да го връщам на жълтурите , но от лг българия и мост ме обеждават, че те нямали връзка с производителя и нищо не може да се направи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ научи скъп урок, че мнемоника трябва да бъде записан и съхранен добре.......

сега, напълно сериозно, ако сумата ти се вижда сериозна, и имаш публичен адрес на който се вижда каква е, направи един аукцион да наддават за телефона ти.

има хора които с достъп до хардуера, екстрактват ключове, това им е бизнеса, това им е бизнеса

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове