Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Въпрос

Recommended Posts

• 0

Миньорите си играят с процентите, знаем защо :)(всички лайтове стоят по борсите за разлика от btc). Дано им се върне някой ден, я токов удар, я изгоряла ферма. Не че имам лайтове, но ме дразни, че са нагли дръпнатите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Единия забравил да изтрие нещо, на другия майка му изключила миньора от контакта за да мине с прахосмукачката ... :) 

Добавено: За сега изглежда не дават да минава дълго над 0.01BTC.

Редактирано от metaflute1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

съпорта падна под 75%  излязоха новини че от битмейн  бавят изпращането на новата партида ентмайнъри и ги ползват да увеличат временно мощноста си, за да блокират сегуит

https://twitter.com/WhalePanda/status/854275514667814912

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

някой ако има мнение по въпроса да го сподели, че аз съм до колене нагазил в LTC, купувал съм на 4$ на 7$ и на 10$ шортнах по-голямата част, но почвам да се чудя дали да не се включа пак, но с тия надути китайци, като гледам как действат ще пропуснем периода за активация, St0ky ти си про, няма ли да нарисуваш една картинка, доста полезни са :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Пробвай да нагазиш до шия. Мерака да станеш милионер за един ден няма да те напусне толкова лесно, и ВЕРВАЙ МИ за това не са виновни Китайците.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

@vamp111 Много трудно да се даде прогноза тук, особено когато цената е отражение на процентите зад SegWit. Повечето търгуващи бяха доста бичи настроени докато миньорите скъсяваха върху тях. Бих посъветвал да се обърне внимание на ETC в момента.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Миньорите си играят с процентите, знаем защо :)(всички лайтове стоят по борсите за разлика от btc). Дано им се върне някой ден, я токов удар, я изгоряла ферма. Не че имам лайтове, но ме дразни, че са нагли дръпнатите.

Моля те  :D Всички монети обвързани с приемането на SegWit са така. Всеки иска профит!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Така де :) но лайта е идеалния пример за монета без нищо зад себе си... само миньори и спекуланти. Не всички шитове са така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Ок, аз също съм съгласен, че е шиткойн, не по малко от даш и т.н. и разбира се, че всеки се качва на влака за да изкара малко стотинки за един ресторант, но какво ще кажете за хората които холдват още от когато лайт-а беше 30-40$ ?? нима те са продали на 10$ и са преглътнали разликата ? според мен има доста холдери, които чакат профит, не пропуснати ползи или още по малко загуби.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Говорим само за приемащи SegWit, а в този случай Digibyte Vertcoin Viacoin Syscoin Groestcoin са още по-големи шетни. До сега Litecoin нямаше никакво развитие, Charlie Lee бе споменал преди 2 години, че за момента Litecoin няма нужда от развитие, но на скоро излезе с новина, че ще наеме трима разработчици на пълно работно време! За првъ път в Litecoin! https://litecoin-foundation.org/2017/04/litecoin-foundation-is-successfully-incorporated/нещата започват да се развиват много добре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Не съм му гледал roadmapa ако има такъв, но се е сетил Чарли да наема разработчици след години на бездействие. Той може само да хайпва в туитър, друго не съм видял до сега. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

да, със потенцялна активация на Segwit, Charlie Lee видя възможен профит това е нормално, като цяло само тези новини помпят цената, новината за листването в Coinbase не се отрази. Хората му следят туитъра кактко и този на Wang Chun и търгуват само в/у тези новини. Ще се актвира/няма да се активира = пъмп/дъмп, то тези новини държат цената в момента на това ниво. Много трудно би минал този SegWit като цяло активира ли се в LTC, ще се активира и в BTC за това Jihan е дал такъв отпор

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Това според моите виждания лайта краткосрочно - https://www.tradingview.com/x/SiNQ7qsy/Като последна дума, както казах имат миньорите.  Last 576 blocks -  63.4%   с 0.4 процента сме нагоре от последния час

П.С. И също това W от 9-12 Април е възможно да го повтори ако пробие сега нагоре почти до 0.01 и от там потапя силно :). В картинката съм изпуснал една нула на 0.0097.

П.П.С. 62.5 % Явно ''правилният" басейн е хванал повече блокове :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Няма нова пътна карта за 2017 все още, но приемането на SegWit е важно за Litecoin и голям потенциал за развитие. В момента няма спор, че се спекулира здраво с активацията на SegWit (при всяка една монета, която го активира). След няколко месеца (не съм сигурен юни или юли) Lee ще е на посещение в Китай при няколко ферми където ще се обсъждат неща около SegWti главно. Най-вероятно до края на Август, според мен ще имаме активиран SegWit над Litecoin. Идеята е да се активира първо над Litecoin, защото кода му е най близък с този на Bitcoin, както ни е ясно на всички. И малко от стария завет "Bitcoin for value, Litecoin for fast transactions and ledger data transmission", това разбира се беше още преди SegWit да се роди като идея, а аз продължавам да го твърдя, че е възможно.

EDIT: Какво се случва? Сигнализирането спада, консолидация в действие. Историята се повтаря, а на картинката ти се вижда какво се случи след пропадането на сигнализирането миналия път, нищо ново. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

За тази среща ви говорих https://medium.com/@Litecoinchina/litecoin-global-roundtable-resolution-001-2017-c67b729bc06d

Не очаквах да е толкова "масивна" тази среща, изненадаха ме :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

в полото няма теглене на долари :) и цената на биткойн е колкото в битфинекс, така че, не е много меродавна...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

https://www.litecoinpool.org/pools  Пълен консенсус. Данчо да коментира, че на мен ми омръзна вече.

Който има стъклена топка си ги може нещата, а който няма да слуша лекциите на Чукче!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

в полото няма теглене на долари :) и цената на биткойн е колкото в битфинекс, така че, не е много меродавна...

Вече може да продадеш на $15, навсякъде :)

btw, повече от 200 милиона $ за 24 часа, Viva LTC  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове