Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0

Faraz_Jaka
 Share

Question

Recommended Posts

• 0

риск печели, риск губи, дали ще си продадеш койна на 2к или ще ти подарят 2 койна за по 1к всеки, образно говоря, всичко е манипулация на борсата, може да изкараш много пари, може и да се набуташ

на мен на времето така ми подариха етц от дао хак-а, само че цената на етера падна повече от колкото компенсира, подарените ми етц.... 

едни продават други купуват, винаги е така

• 0

Според мен в крипто света колкото и да се правят такива анализи, като вземат та хакнат някои монети, някои агенции изкарат доклади, групи (дори и малък % като 15) като решат да се отцепват и до там с анализите...

• 0

Интересно, а дали е възможно и други койни да се приспособят/използват тази услуга?

естествено, че може, всичко е въпрос на договорка с blockstream, но нали точно това ще ги направи по комерсиални и централизирани, излъчването им в ефир, ще зависи от blockstream и тяхното благоволение...

• 0

Доставчик на Биткойн свързаност (освен всичко останало - LN, Sidechains и тн.). Нещо като сегашните интернет доставчици. Ще взимат пари, но не от крайния потребител (дано). Може би ще се появят и други след тях. Много мисли ми се въртят из главата ама още се мътят.

• 0

деба и тъпия койн. има ли каквато и да е употреба, освен факта, че съществува?

Това, че ти не го ползваш не означава че няма употреба.Китайците си го ползват повече от биткойн, а това е достатъчно. ( за да отговори на въпроса ти има ли употреба и защо му се покачва цената )

И да не пренебрегваме факта, че Битмайн освен машини за биткойн, произвеждат такива и за Лайткойн ( защо ли точно за Лайткойн ??????? )

• 0

OKCoin LTC top 1 holder has reached 1 000 000 contracts  :D

DJpQsA3VYAAVx_V.jpg

много хора биха си помислили, че това е много лошо, но като се замислиш, дали не е навсякъде така с топ играчите по сток/форекс борсите !? просто тук имаме прозрачността, за да го видим..