Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Въпрос

Recommended Posts

• 0

плащане с litcoin използвайки coinbase ecomerse, все още в зародиш отнема 5мин. все повече добри новини за камъка :)

https://cuttingedgecases.com/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

както по-рано бях писал, ЧАРЛИ заклейми този форк като нелгитимен и нямащ нищо общо с лайткойн фондацията.... това просто сумира написаното от другите хора

дори и да са хайджакнали бранда, стига да не си излагате частните ключве на показ, не е проблем да се нагушите с малко безплатни шитни

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Клеймват се спокойно LCC. Проблема е, че до момента се търгува само в 1 борса (Crypto Bridge) (САМО ТЯ ПРИЕМА ДЕПОЗИТИ) и цената там е около 1.4$ за LCC. Не съм регистриран там и не мога да го потвърдя това, но така прочетох от доста коментари. В Yobit цената е страхотна, но както виждате не могат да се правят депозити там. Coinomi ще поддържа LCC тоест можете примерно да си ги съхранявате там и да холдвате евентуално за повече борси и по-добра цена след време.

Официален сайт на Litecoin cash - LCC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

@Sundy чрез портфейла на lCC от сайта им ли ги клеймваш ? или койноми ти позволява да ги клеймнеш чрез частните ключове ? в Bitpie вече го има, но не и в Bither, т.е. не може през тях да бъде изкарано

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

@vamp111 да с портфейла от сайта който съм посочил по-горе в линка, но проблема е че трябва да изчакаш да се синхронизира. Coinomi казаха, че ще поддържат LCC, но в текущата версия го няма, явно трябва да се изчака за него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
On 2/26/2018 at 9:02 AM, vamp111 said:

@Sundy в CryptoBridge виждам да се търгува, но не и да се депозира ?

@vamp111 Ами не знам, четох в нета, че това било единственото място където можело да си продадеш лайтшита. Аз ще изчакам седмица/две или месец или колкото е необходимо докато се листне на нормална борса...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

@Sundyтъргува се и се депозира вече без проблем, аз съм там от няколко дена, доста неща сътворих, борсата е добра и съпорта е мигновенен през discord

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове