Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

7387390n.jpg

Ако искате да се включите в турнира с тестови койни на DisruptiveBets.org, моля публикувайте вашия тестови биткойн или догекойн адрес, с който ще участвате в тази тема и ще ви изпратим тестови койни.

Ето и малко линкове:

Условия на турнира за 500 лв - само за мачовете от груповата фаза на световното

За Disruptivebets

За иновацията на биткойн в света на спортните залози

Успех :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма максимален брой - но внимавайте с вариацията и единствено на мачове от групите на световното.

Имаш ли си койни или да ти пращам? И аз нямам биткойни :(

За всички препоръчвам следния екстеншън за google chrome за тест догета: 

https://chrome.google.com/webstore/detail/geinnkbbgdpjfogcdkdfhhfmglkfdlmo

Всичко става с 3 клика!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам около 0.7 тест биткойни, надявам се да стигнат :)

Моите си ги заредих от http://tpfaucet.appspot.com/ , но мога да заредя няколко с по 0.1, ако се свършат там.

Опитът ми с такива състезания ми подсказва, че ще има някой фен със 100 адреса, който ще лапне наградата. Но важна е идеята. Аз ще участвам с адреса, който вече публикувах.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това и направихме условие, само потребители с активни регистрации към 8 юни да могат да участват в състезанието.

така че всеки има право на 1 опит :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се залага и с реални пари? 

А относно класирането в турнира, какъв резултат би имал участник познал 4 от 10 мача и участник познал 40 от 100 мача при еднакво рои? 

Също, залозите точно по 10 догета ли трябва да са или това е минимума?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Може ли да се залага и с реални пари? 

2. А относно класирането в турнира, какъв резултат би имал участник познал 4 от 10 мача и участник познал 40 от 100 мача при еднакво рои? 

3. Също, залозите точно по 10 догета ли трябва да са или това е минимума?

1. Нямаме още планове да пускаме с истински биткойни услугата, но ако я пуснем, маржа за букитата няма да е повече от 5%. Ползвайки биткойн, ние все едно имаме наша банка и всички разходи за банкови услуги, разплащания, customer support и сума ти главоболия и разходи се спестяват спрямо традиционните букита. От там ще може да си позволим много добри коефиценти = съчетани с агресивен риск мениджмънт разбира се :)

2. Зависи от вариацията! Например, двама участници имат 100% РОИ, но този със 10-те бета има една и съща възвращаемост от абсолютно всеки бет, а този със 100-те бета има 99 губещи бета и с 1 бет е направил цялата си печалба. Тогава този с 10те бета ще се класира по-напред. 

3. Залозите трябва да са точно по 10 догета.

п.с. пратих ти 1000 догета, успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, сега ще сложа няколко залога за тест.

edit: Супер лесно става, ако се развие за реални пари като нищо ще почна пак да залагам. Само това 1 тест доге такса защо е сложено, ще ми изяде рои-то ако правя повече отделни бетове.

И един бъг ако не се лъжа - за over/under Total number of goals има примерно под/над 1.25 и 1.75 с различни коефициенти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В упътването Как да залагаме с десктоп(QT) клиента вече има и видео, което онагледява процеса. Видеото е много кратко и го препоръчваме на всеки, който има съмнения, че е объркал нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че за да участвате в крайното класиране, трябва да сте направили поне 10 залога! Някои от класиралите се в челните позиции все още нямат толкова. Може това да е стратегията ви - да видите как ще се подредят другите и да играете накрая със сигурни коефициенти. Но внимавайте да не забравите да направите поне 10 залога!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ee, по добре да не го бях гледал :)

Знаех си че 10 сигурни мача ще дадат най-голям шанс за лесно класиране. А аз се мъча да търся изненадите почти всеки мач :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове