Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Cryptos Voskrese

Борси за криптовалути

Recommended Posts

position-1.png

Полониекс. Ako Unrealized P/L е това, което се вижда, при затваряне на позицията печалбата е пъти по-малко от написаното. Примерно в случая с тази картинка около 0.015, вместо очакваното ~ 0.05

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос за търгуването в марджин от типичен нетърговец като мен. С малък long ордер (BTC/LTC) преди малко направих Unrealized P/L: ~ 135 000 SAT, а таксата беше 1000SAT. Изчаках дори още да се вдигне цената и след затваряне получих точно 45000 SAT като и сега цената си е по-висока при затварянето.  Защо се получава тази разлика? Не съм превишавал при покупка това, което реално имам, дори имам доста повече.

Е това му е гадното на борсите,когато затваряш дадена позития не ти приключва на текущата цена ,а много по надолу.Писал сьм на сьпорта и отговора им беше  - затваряли на заложени позиции.Каквото и да значи това.За финекса става дума,не знам ти кьде тьргуваш.По просто казано,по миналата седмица при марджин за нагоре влезнах на лайт на 36,изчаках го до 46.Тьргувах с 400 лайта,т.е на реализирана печалба ми дава 4000 долара,а при затварянето получих 3200.Имай в предвид,че имаш такси при отваряне,при затваряне ,както и лихва за заетата сума.Ако висиш на марджин 2-3 месеца,смятай колко лихва ще платиш.Дано сьм помогнал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dan4o_pra4a на мен Кракен ми беше 1вата борса в която започнах, там и държа най много царевица, за съжаление обаче с тези пропуски последните няколко пъти започвам да си мисля къде да се преместя, наистина сериозни пропуски в смисъл говорим за царевица на стойност няколко бмв-та нереализирани печалби, аз съм на принцип или всичко или нищо 10-15 корна си ги слагам в една позиция без да се замисля, нищо че всеки се ми казва че не е правилно и не се прави така, знам, но от където дошли там отишли, просто риска е голям и печалбата е голяма, съответно и загубите са големи  :D

от няколко месеца шаря в битрекс до сега проблеми май не си спомням да съм имал, но да бъда честен кракена е номер едно в сърцето ми. нищо че много ги плюят, че съпорта им слаб, не отговарят по месеци, не ти одобряват тиер и т.н. (не съм имал до сега такива проблеми) депозит и теглене към БГ банка без проблем!

излязох от финекс и поло още преди да започнат проблемите, а в стамп не съм слагал нищо, ползвам го само за инфо

като цяло ако нещо може да ми предложиш по-добро, с радост бих го тествал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В poloniex-a стойността на Unrealized P/L я рефрешват по някакви странни правила,  сам прави refresh на страницата за да видиш долу горе какво е :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 дни като се логвах в bittrex излезе съобщението, че акаунта ми е disabled по неясни причини. Не се е случило нищо от изброените възможни причини.

gz7JbAd.png

От други места подразбрах, че евентуално решение на проблема е enhanced верификация, но при опит за това дава грешка, a операцията няма как да се повтори..

HRADSSS.png

Съпорта не отговаря вече трети ден. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целия туитър гърми от вчера за това, до колкото разбрах трябва да се логнеш и да си верифицираш акаунта, каквото и да значи това, аз с моя нямам проблем, влизаш на basic verification и там гледаш ко пише и какво ти иска

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да си минал верификация, може ли да се търгува в bitfinex ? Там май няма левели, като при кракен? Реално съм подал всичките неща но не е ясно кога ще минат преглед и предполагам банковият стейтмънт ще го отхвърлят заради кирилицата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос, един приятел иска да купи биткойни за по-голяма сума пари, може ли той от неговата сметка директно да захрани моята в кракен? Или трябва аз да си я захраня?

IMPORTANT: This code identifies your deposit with your account. Include this code including "kraken.com" when submitting the wire transfer.

Това го разбирам, че всеки може, някой правил ли е такова нещо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос, един приятел иска да купи биткойни за по-голяма сума пари, може ли той от неговата сметка директно да захрани моята в кракен? Или трябва аз да си я захраня?

IMPORTANT: This code identifies your deposit with your account. Include this code including "kraken.com" when submitting the wire transfer.

Това го разбирам, че всеки може, някой правил ли е такова нещо?

Неможе. Трябва името на сметката да съвпада с това на името от кракен.

Попитах ги за сметка която е на жена ми (същата фамилия) и ми отговориха, че не става. Трябва да е на мое име.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване