Jump to content
hash.bg - биткойн форум
stamen

За crypto.bg и биткойнизацията на България

Recommended Posts

Здравейте,

Надявам се всички много да сме си починали, след като в целия форум едва ли има  и 10 мнения за лятото :)

Аз се върнах преди 10-ина дни и усилено работих заедно с най-добрия разработчик на света (тайна кой е, да не ми го откраднете :)) да пуснем https://crypto.bg - сайт, който направи (почти) всички банкомати в страната, заедно с касите на EasyPay, в битомати. (Сигурно сте разбрали, че вече имаме и първия истински битомат у нас - http://www.bitcoin.bg/bitomat.html)

Ще се радвам, ако дадете feedback или се свържите с мен относно White Label, свързване на търговец, или друга подобна идея...

Ето и статията за crypto.bg в сайта:

Купуваме биткойн от банкомати и касите на EasyPay

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро превод по ипей, след това Econt, банков превод (при продажба от страна на клиента) - не е като да няма

ти какви идеи имаш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как така, колко часа е активна? Нали го има като метод, как да платя с него като сега са затворени офисите. Нито ми се излиза сега да търся банкомат, нито ми се плащат такси. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми нищо... Приятелски съвет, ако искате сайта да стане лидер в БГ в тая област де, вкарайте повече методи за разплащане и възможност да се пазарува по всяко време. Много е куцо така сега.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E чак да няма - купувал съм от bitcoini.com с повече от ден закъснение (даже бях на загуба) а и съм чувал и за други такива случаи там, дори и когато те са на загуба.

Ако не друго - поне да се напише някъде в тоя сайт - имате 1 или 2 или 6 или там колкото са часа, за да направите поръчката. Така сигурно ще има доста изненадани със позакъснели поръчки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене има ли достатъчно койни за продажба утре?  :)

Има, давайте :)

E чак да няма - купувал съм от bitcoini.com с повече от ден закъснение (даже бях на загуба) а и съм чувал и за други такива случаи там, дори и когато те са на загуба.

Ако не друго - поне да се напише някъде в тоя сайт - имате 1 или 2 или 6 или там колкото са часа, за да направите поръчката. Така сигурно ще има доста изненадани със позакъснели поръчки.

Написали сме в Упътването на сайта (виж долу). От днес ще го направим поръчката да е вечно валидна, стига цената да не се е мръднала с повече от 1% в наша вреда. Ако купиш днес за 500 и утре цената не е над 505 лв, може да платиш и да ги получиш.

xDkJZRS.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, че нямаше койни до сега, но за да държим спреда нисък, всичко е мега автоматизирано, само прехвърлянето на койни се прави само от мен, поради очевидни причини за сигурност.

Днес сложих малко койни, отидох на фитнес, обаче се оказаха крайно недостатъчни

След малко ще има 13 койна, дано стигнат за днес, че баланса на евро в борсата изтънява icon_smile.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглеждали трейдърите днес, чакайки цената да качи над $300:

VAy5auZ.gif

Източник: http://bitcoinagile.com/DDAF6/bitcoin-sell-wall-of-death-being-chomped_stream

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е, и аз очаквах много повече интерес, но китът е успял да повлияе на сентимента в България както е имал намерение

Доста хора ми се обаждат с питане, дали да не продадат на 50-60% загуба "докато е време, че корабът потъва".

Вчера продадохме 5 биткойна (2 на теб) и сме купили 2-3...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да сте го оправили вече, но явно поради някакъв бъг получих няколко мейла след поръчката ми, въпреки че не съм я изпълнил.

"Статусът на поръчката Ви към crypto.bg е обновен: регистрирано е успешно плащане."

Става дума за  Поръчка номер 27437f, още когато мислех да депозирам в seals и цената беше над 600лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове