Jump to content
hash.bg - биткойн форум
vamp111

The Changing World Order

Recommended Posts

И следва с https://www.linkedin.com/pulse/chapter-1-big-picture-tiny-nutshell-ray-dalio/

Смятам, че има много добри показатели към това как Американската империя отива към западане. Quadrillion dollar question е кога и коя ще е следващата световна сила.

В такъв transitionary период bitcoin е в много добра позиция - има реален шанс да се осъзнаят държавите и да го използват като новата резервна валута :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на всяка империя и идва края, проблема тук е че подобни неща не се разрешават за десетилетие, ами за век, два, повече, че и хилядолетия.... едва ли някой от нас ще доживее да види краха на Американската империя, колкото до световна ИКОНОМИЧЕСКА сила, мисля, че е масова заблуда, че това е САЩ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах някакви въпроси които не ми бяха ясни почти края на статията. И кво да видя, накрая отговорил и на тях. Мн е луд!

Едит: Задължително четиво, дори и за икономисти :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.04.2020 г. at 8:39, vamp111 написа:

на всяка империя и идва края, проблема тук е че подобни неща не се разрешават за десетилетие, ами за век, два, повече, че и хилядолетия.... едва ли някой от нас ще доживее да види краха на Американската империя, колкото до световна ИКОНОМИЧЕСКА сила, мисля, че е масова заблуда, че това е САЩ...

E8ZMSw5VUAEQbma.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове