Jump to content
hash.bg - биткойн форум
Artyr

Моят път към успехът

Recommended Posts

Слушаи ме много внимателно омръзна ми  да повтярам(явно си много парично ориентиран) тая тема е насочена към хората които те първа се запознават с биткойна.

Ако ти не си "парично ориентиран", предлагам към 20-то число на всеки месец да ти изпращам 0.021 BTC (40 стотинки на ден). Това разбира се при условие, че превеждаш статии на тема криптовалути и ги споделяш тук с хората, които те първа се запознават с биткойна. Така твоята "система" ще има смисъл. Ще искам обаче да наблегнеш на правописа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти не си "парично ориентиран", предлагам към 20-то число на всеки месец да ти изпращам 0.021 BTC (40 стотинки на ден). Това разбира се при условие, че превеждаш статии на тема криптовалути и ги споделяш тук с хората, които те първа се запознават с биткойна. Така твоята "система" ще има смисъл. Ще искам обаче да наблегнеш на правописа.

Здравей,с най голямо удоволствие бих превеждал статии но познанията ми по английски не са чак толкова задълбочени,макар че имам изкаран 8 месечен курс но това беше преди 100 годони а нещо като не се практикува се позабравя основите ми останаха но колкото да се оправя на горе долу посредствено ниво

А относно правописа да имам пропуски и то доста.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0.40 BGN * 30 дни = 12 BGN per month

Ясно е че нито една криптовалута още не е уцелила онзи модел, който да я вкара в реалната икономика.

Оптимистите казват, че ще стане и е въпрос на време хората да го разберат и да го ползват. За това цъкайте фосети за по няколко стотинки на ден в продължение на месеци.

Да, но щом няма работещ икономически модел, колкото и да цъкаш, както и да популяризираш резултатът ще бъде един - навлизане все по-дълбоко в света на фантазиите.

Здравей,в тоя живот е доста по добре да си оптимист някак си малко по лесно ще приемаш незгодите.Доста литература и филмчета има на тематиката за позитивното мислене и вярата в себе си и че всъщност подсъзнанието е едно мощно оръжие с което разполагаме всички ние но да не се задълбавам че това е тема на друг разговор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Фосет-от 100 до 10000 сатошита на час минимално теглене на 15200(имат 400 такса най добре като направите 16000 тогава пуснете теглене) пак е с и-мел потвърждение на тегленето както описах по горе(имам ударени 10000 имам пуснато теглене което е в изчаване до 48 часа ще ви уведомя дали плащат)Потвърдено преведоха парите в основният ми биткойн адрес горе долу точно 48 часа след заявеното теглене.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Здравейте,както в по преден пост бяха написал че провеждат бонус ден и си пожелах да имат и други такива нещата станаха(понеже в тези дни миоже да се направят доста сатошита) ето и малко разяснения по този бонус.

Казва се Lucky Daus в тези дни се дава до 2500% отгоре на това което ви се е паднало при 1 игра(примерно на мен днес ми е 600% бонуса като ми се падне най-ниското 100 ми дава още 500 отгоре а ако ударите и по големите суми става още по интересно а ако и бонуса за деня е по голям на мен предният път ми беше 1200%,само едно не разбрах дали бонуса за тези дни е еднакъв за всеки потребител или на всеки каъвто му се падне ако има друг който ползва този фосет нека сподели какъв му е бонус процента за днес ако е като моя значи е еднакъв за всички)

Има меню Lucky Daus там е написано кога ще са тези дни в месеца и като почне даденият ден ви изписва какъв ще ви е бонус процента.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включи този - http://btc25.net/?id=1373798

Най- добрия, който съм виждал.

Според тяхната таблица, ако е истина  изчислих че всеки клик ще носи около 2500 сатошита.

Reward - every 25 min.

Chance to Win             Win Amount

84.00%                   0.00000525 BTC

12.00%                   0.00001325 BTC

2.50%                     0.00009898 BTC

0.95%                     0.00051091 BTC

0.35%                     0.00258060 BTC

0.18%                     0.01250579 BTC

0.02%                     0.06951712 BTC

Withdraw minimum balance of 0.00025000 BTC

Refer - 10%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е да той е нов горе долу от около 1 седмица,сравнително бързо се правят сатошита.Потвърдено днес си заявих плащане и веднага сумата беше прехвърлена към  основният ми биткойн адрес.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начинът по който пишеш ми влияе достатъчно, за да спра да чета това, което пишеш. Искрено се надявам да си под 18 години  и да не е късно за съвета, който ще ти дам - научи български, ако искаш някой да те възприема насериозно, а и далеч не само за това! 

И да, единствената причина да отворя темата ти, беше неграмотното ѝ заглавие.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начинът по който пишеш ми влияе достатъчно, за да спра да чета това, което пишеш. Искрено се надявам да си под 18 години  и да не е късно за съвета, който ще ти дам - научи български, ако искаш някой да те възприема насериозно, а и далеч не само за това! 

И да, единствената причина да отворя темата ти, беше неграмотното ѝ заглавие.

Ако искаш го чети,никого не задължавам.Отговорите на второто ти изречение ще намериш в темата,явно въобще не си я прочел цялата(или просто си пишем че нямаме какво да правим).

Да съм те питал защо си отворил темата че ми обясняваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе http://www.microwallet.org май тръгна към "вечните ловни полета"...  :(

За сега още си работи,на мен продължава да ми отчита сатошитата,вчера имаше проблем почити целия ден не беше активен сайта доста от фосетите нямаше как да превеждат сатошита.Днес нещата са наред.Макар че се носят слухове че има вероятност да ударят кепенците ама ще видим времето ще покаже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по темата за microwallet.org това https://faucetbox.com/  май ще е евентуалната алтернатива ако затворят като май някой от фосетите започват вече да работят с тях интересното е че подържат не само биткойн а и още няколко крипто валути.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=348060.440  тук можете да следите как се развиват нещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво написаха на старницата си  Microwallet.org.

Q: Is Microwallet closing? A: No.
Q: Is there a problem with the withdrawals? A: The issue caused by a bug in the Blockchain.info API. We will deploy the workaround today and after that everything back to normal.

В груб превода значи че няма да затварят има проблем при превода към Blockchain.info но днес ще има решение на този проблем и от утре всичко ще си е по старому :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В груб превода значи че няма да затварят има проблем при превода към Blockchain.info но днес ще има решение на този проблем и от утре всичко ще си е по старому :)

Това съобщение не трябва да те успокоява, винаги с такива извинения започват проблемите.

Може и така да е, не съм много наясно.

Ако някой знае нека обясни как процедират микроуолетите. Всяка дребна сума към тях не може да се включва във веригата. Как стават нещата? Интересно ми е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съобщение не трябва да те успокоява, винаги с такива извинения започват проблемите.

Може и така да е, не съм много наясно.

Ако някой знае нека обясни как процедират микроуолетите. Всяка дребна сума към тях не може да се включва във веригата. Как стават нещата? Интересно ми е

За какво да се притеснявам като спрът спрът фосетите ще намерят алтернатива те така или иначе не са някаква институция по добрите фосети наложили се вече на пазара не оперират с тях а директно ти превеждат парите към основния ти биткойн адрес

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов фосет с догета, собственост на MOON faucet - работи по същия начин. Догетата се трупат и колкото по-често ги взимате толкова повече ще спечелите.
http://moondoge.co.in/?ref=931b68da7ebf - реферален линк.
Ако не искате да сте реферал, можете да се регистрирате от фосета на MOON.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК след малко от 16:00 до 18:00 Българско време ще имате възможността да спечелите джакпот за 250000 сатошита преди малко обявиха часът на провеждане затова малко късно го поствам.До сега не са го правили това дано да им стане практика(е шанса не е много голям но все пак си го има).

До сега не съм ви казвал за този фосет понеже не са чак толкова големи наградите от 50 до 25000 сатошита на всеки 30 минути ама сега за джакпота си струва да се поцъка малко.Превеждат всичко спечелено веднага в Microwallet.org.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ето още един от 250 до 100000 сатошита на всеки 15 минути от няколко дена го ползвам превеждаха в microwallet.org но от днес минават на  директно плащане към основният ви биткойн адрес 1 седмично има чаовник които показва кога ще е следващото плащане(явно го правят заради зачестилите напоследък проблеми с microwallet.org)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максимизирах и подредих стратегията за печелене(почнах и да печеля и кучета имам апетит и към още една крипто валута,имам доста идей който в момента реализирам и напасвам ще ви ги кажа всичките)някой от фосетите отпадат че са пълен ташак на тяхно място идват други по добри ще ви дам и доге фосети.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерсни и тъжни неща се случват напоследък на небосклона на сайтовете за микроразплащания.

microwallet.org от известно време има проблеми,все има обяснения имаме проблеми с това онова,ще платим до 24 часа а това съобщение седеше 4-5 дена днес има ново(вярвам всички сте го видели) малко намирисва на обир но да видим дано не съм прав последното им плащане от адреса им е на 30 миналият месец не само за мен а като цяло.

Малко след началото на проблема им изкочи нов ичрач faucetbox.com зад който стои полски младеж спечелил някакво състезание за програмисти и го обвиниха че стой зад атаките и проблемите над microwallet.org.

Интересното при неговият сайт е че подържа няколко крипто валути всичко е точно плаща се пробвах го вече,след няколко дена беше хакнат и неговия саит той вече почти оправи проблемите.

Направо се развива филм като в гангстерска война в борба за фосети :).

Но покрай тяхните раздори който не се знае дали не са нереални но много вероятни се появявя и трети играч на небосклона epay.info които все още е пълна мистика остават 4 дена докато стартира да видим.

На фона на този "гангстерски филм"дано всички си получим парите от microwallet.org.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес открих  този  фосет наградите започват от 100 сатошита но забележете стигат до 1 биткойн на всеки 30 минути.Като съберете минимум 25000 сатошита може да теглите превеждат директно на основният ви биткойн адрес(уточнение като теглите ви пращат имейл за потвърждение и до 48 часа парите трябва да са в сметката ви.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Microwallet.org платиха най накрая явно ще продължат да работят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ето един нов, много бързо се трупа и е удобен :) от 200 до 2000  сатошита на час. 

реферален линк.  http://www.iguanabit.com/?id=1352

нереферален      http://www.iguanabit.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Artyr, за да си спестиш цъкането на толкова много страници с фосети, вземи и се регистрирай към примерно: ifaucet.net.

Там имаш на едно място събрани най-популярните фосети за BTC и за DOGE.

Сайт ти следи къде ограничението за време е изтекло и можеш да кликаш отново. Не знам дали ще харесаш идеята, но си спестяваш обикалянето на табовете в браузъра :)

Успех и ако спечелиш много, може да почерпиш :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове