Jump to content
hash.bg - биткойн форум
ivan

BTC Grey проследяване на източника на биткойните ви

Recommended Posts

Привет,

Представям ви проекта BTC Grey, който дава възможност да се проследяват визуално движенията на биткойните. Все още в alpha версия но скоро ще предостави повече услуги и ще премине в beta версия. 

Идеята ми е да го тествате, кой както намери за добре и да кажете да ли се ориентирате лесно в сайта. Става ли ясно за какво е, как се ползва, графиките достатъчно добре ли се разбират. Ще съм доволен на всякака обратна връзка, най-вече критикуващата за да може да се подобри и да бъде представвен на широката публика.

Идеата е сайта да разполага с две основнни бази - борсите/всякакви и разни казина и лотарии(в процес на попълване) и друга която е за знаещите се откраднати, за сега втората още не е попълнена(скоро и това ще се случи).

https://btcgrey.com/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

Все още сме в негативна територия, черната линия която е зелената стойност минус червената. Може би още няколко дни.

(дневна графика)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, ivan написа:

image.png

Все още сме в негативна територия, черната линия която е зелената стойност минус червената. Може би още няколко дни.

(дневна графика)

Аз, че не съм добре е ясно. Ама "черната линия която е зелената стойност минус червената" ми звучи като това. - Два крокодила си летели. Кой е по рошав?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, kmeta написа:

Аз, че не съм добре е ясно. Ама "черната линия която е зелената стойност минус червената" ми звучи като това. - Два крокодила си летели. Кой е по рошав?

Предполагам този открая...:P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, kmeta написа:

кмете, ясно е че си 60+, ама помоли да обяснят.... черната е нещо като "средностатистическа", и в момента е под кота 0 (като на термометъра)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Pistolero написа:

кмете, ясно е че си 60+, ама помоли да обяснят.... черната е нещо като "средностатистическа", и в момента е под кота 0 (като на термометъра)

Приемете, че зеленото е купува, червенето е продава. Повече няма да обяснявам, все пак проекта е в разработка има ноухау, предстои да се доказва, ако е успешен, ще бъде и платен. Като членове на форума ще имате възможност да видите какво ще стане в много начален етап. До къде ще стигнат нещата, ще видим. Може и утре всичко да умре (проекта имам предвид не цената :)).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой никъде няма да умира, има ваксини... и проекта няма да умре, за какво сме биткойн общност ако не се удари рамо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Pistolero написа:

Аз вече съм дядо Мраз а вие още вярвате в индикатори !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, ivan написа:

има ноухау

Я го преведи на български та да видиш коментари. Знаели как.

Опс. не е лично ама само като чуя ноухау и съм в екстаз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича ми малко на индикатора Bollinger Bands.

Само че не върху основната графика,а в отделен прозорец.И при него колкото е по волатилна цената лентите се раздалечават и когато е в рейндж се събират.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

Само да вмъкна идеята на индикатора е да предсказва. В по стари периоди предсказанието е идвало 2-5 дни по-рано но тогава по-скоро сме били в дългосрочен тренд - рейндж а сега явно сме в дългосрочен булиш. Нямам поглед върху мечи...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя, че доста добре се справи индикатора имайки предвид движението от туита на Елън. В нито един момент не тръгна нагоре, въпреки целият хайп. Само увеличаваше надолу стойността си. Тоест тренда все още не е обърнат. 

image.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е грешен индикатора или просто мечи настроените продължава да са много. Имайки предвид последното видео на @batibon Не Купувай Биткойн или МАШИНА, КОЯТО ПРАВИ ПАРИ !!!

Май по-скоро си мисля, че много хора са мечи настроени наистина, а институциите ги обират.

image.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване, по подразбиране индикатора трябва да е в ред. Скоро се рових в темите във форума, имаше линк - България е на първо място в Балканите по използване на крипто.  Пандемията изглежда удари това....затворени заведения, ограничени сектори, помощи, мерки....пренеси го в по-голям мащаб...хората гледат първо хляба и сметките...не става въпрос за приемане, става въпрос за възможност...адопшъна е ограничен по време на криза, за разлика от неограничените възможности на корпорациите, които правят графиката сега и са единствените играчи...

Лично мнение, добре че не е написано у ФБ...;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още навсякъде са настроени мечи след това движение от 20-30 до 40-50 голяма част от хората мислят че цената ще пада. Миналият път хората масово мислеха, че цената ще отиде от 10к на 100к стигна само до 20к... Тогава май доста бяха излъгани(или не), сега май пак доста ще се подлъжат с шортенето.

@Facira чака 3к

@hpz чака корекция до 30к

и много други си мислят че не може цената толкова нагоре да отива (абстрахирайки се от наличното предлагане)

Предстоят месеци на саир пропадания скачания инвеститори, продавачи

Но все пак да не забравяме и рекордният опен интерест

Изображение

Изображение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка треската те е обхванала и шамана в теб се опитва да преподаде някой шамански проповеди, как хората мислели предния път ама този път мислели другояче бла бла

виж, 3к вече е далеч имайки предвид АТХ 50к и такова пропадане ще бъде -94%, което ще доведе до масови самоубийства :lol:, затова 10-15к е новото 3к

като видя графиката от къде си черпи данните и просто отказвам всякакъв коментар по темата, моли се само да не гръмне тетъра, че тогава "много други си мислят че не може цената толкова нагоре да отива" ще ни изненада, мъжката. :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

както и на 4 часа 

image.png

Последният път като е минал на положителна територия цента нарпави от 12к 40к.

Тоест ако сега продължи на положителна цена явно ще видим доста хубав тренд. 100к+

Предстои да видим как и колко работи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове