Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
unixsucks1994

Как да изкарам фиата ?

Въпрос

Здравейте,

Имам определено количество крипто. 

Последните може би 2 години редовно купувам на принципа dollar cost averaging. Напоследък нещата се раздвижиха и бих искал да попитам хората с повече опит ( никога досега не съм изкарвал fiat ) кой би бил най - удачния метод за продажба на крипто активи => фиатни пари => да бъдат на мое разположение ? Държа да подертая, че ще платя данъци над тези пари и бих искал всичко да е възможно най - легално.

Ползвам Binance, Coinbase го изтрих по лично усмотрение.

Малко лични впечетления 

Binance => Revolut => работи, но доколкото знам има лимит в Револут около 15к на година.

altcoins.bg + crypto.bg =>  е една от идеите ми. Тук ме притеснява, че има доста българско участие.

localbitcoins => paypal => e другата ми идея. Тук ме притеснява да не взема да попадна на отсрещна страна, която е издирвана от САЩ, че после да подхванат и мен.

Просто искам да ви помоля за малко обратна връзка, тъй като съм малко параноичен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

@unixsucks1994 направи си акаунт в https://icard.com/bg  вземи си безплатна тяхна карта, верифицирай сметката в Бинанс, пращай директно, харчи през картата или от icard сметката, пращай към друга твоя банка, свържи се със съпорта им за да ти вдигнат лимитите

също става и през crypto.bg и altcoins.bg ползвал съм през годините и двете услуги, никога не съм бил разочарован.

реши според това колко често и какви суми искаш да прекараш, не прави транзакция над 4950лв за 24ч към банка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Преди 19 часа, Pistolero написа:

бях чул че тея айкард бяха нещо пред потъване (ама не ми се рови в нета), проверете си ги дали са ок...

не съм чул от дъщерята на единия от собствениците на icard с която си пием кафето доста често

icard, ipay, leopey, transcard, все на един и същи човек

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Преди 13 часа, hjzagf4sb написа:

брат ако това те притеснява, какво остава за всички други лийкове, аз мога да ти предоставя достъп до доста лична информация на стотици хиляди Българи, безплатно, без да съм хакер 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
43 minutes ago, vamp111 said:

брат ако това те притеснява, какво остава за всички други лийкове, аз мога да ти предоставя достъп до доста лична информация на стотици хиляди Българи, безплатно, без да съм хакер 

Това го казваш, защото пиеш кафе с дъщерята собственика или защото наистина го мислиш? Откога лийк на кредитната ти карта е просто 'достъп до лична информация'. Спри да говориш наизуст.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

подобна информация се продава на едро в нета и струва не повече от $1 на лице

иначе да разбира се прав си, всеки теч на лична информация е тревожен без значение от кафето 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Отговори на въпроса...

×   Поставихте готово форматирано съдържание.   Искате ли да премахнете форматирането?

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното съдържание от редактора беше възстановено.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Създай нов...