Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Добре и за какво тие така или иначе нещата до 2 години ще се развият много повече от някакава си джаджа но ако имаш кинти си го вземи що да не.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми зимай го тогава кво се чудиш за кво търсиш мнения решението си е само твое а ти явно вече си го вземал за какво ти е нашето одобрение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам и съм чувал,по- сигурно нещо където да си държиш койните , няма в момента !

По принцип и аз така съм чувал - то има и други сигурни начини, но този май е най-удобният.

Лошото му е цената - доста е висока. Благо от Тавекс знам, че го е поръчал, но не знам, дали го е получил. Ако ходиш на конференцията този уикенд, там ще имат щанд и ще може да се разгледа - ще се радвам да пишеш...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам Стамен, виждам от сайта на ledgerwallet, че е дистрибутор за България на техните продукти. Ако може да ни ъпдейтне какви модели и на каква цена се предлагат в момента. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не, нямаше много интерес, а и аз не бях в БГ последните две години и го спрях.

Но мисля пак да го подкарам през 2017 - във всеки случай ще ви е най-евтино (и само 2-3 дена по-бавно) да си поръчате директно от техния сайт.

Сега най-новото е https://www.ledgerwallet.com/products/12-ledger-nano-s, което не е и евтино, но поддържа повече валути и сигурно си заслужава за всеки HODLER :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям и Ledger Blue - най-новото. С операционна система, умни договори, добавяне на apps и др. И е най-скъпо, естествено.

https://www.ledgerwallet.com/products/9-ledger-blue

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове