Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Някой ще ми обясни ли какво се случва тук?

jayjasun
 Share

Recommended Posts

Преди 1 час, jayjasun написа:

Попаднах на това вчера. Някой ще каже ли дали, не се бъркам или тия наистина продават ETH под реалната цената?

1.jpg

2.jpeg

3.jpeg

Всички БГ търговци работят с Кракен и спрямо евро, а не USD. Pонякога между борсите се получават подобни разлики и те са още по осезаеми между различните валутни двойки, каквито са ETH/USD и ETH/EUR

29 minutes ago, tinchev54 said:

Всички БГ търговци работят с Кракен и спрямо евро, а не USD. Pонякога между борсите се получават подобни разлики и те са още по осезаеми между различните валутни двойки, каквито са ETH/USD и ETH/EUR

Не, просто нейната търсачка има "интересен" курс на долара :D 

Преди 1 час, tinchev54 написа:

при това положение, може ли да се говори за арбитраж? А иначе, ако искаш да им го продадеш за BGN, си ти дърпат едни $40-$60 надолу <_<

21 minutes ago, jayjasun said:

при това положение, може ли да се говори за арбитраж? А иначе, ако искаш да им го продадеш за BGN, си ти дърпат едни $40-$60 надолу <_<

Ами те купуват по-евтино и продават по-скъпо с по 2-3% от световните борси, невиждаш ли колко марджин имат?

ПП Αко все още не разбираш, курса на долара по който изчисляваш е с 30 стотинки брадва.

преди 25 минути, axl100 написа:

Ами те купуват по-евтино и продават по-скъпо с по 2-3% от световните борси, невиждаш ли колко марджин имат?

ПП Αко все още не разбираш, курса на долара по който изчисляваш е с 30 стотинки брадва.

ММмммм май ми стана ясно, но защо пък в Google да го показва с 30ст по-малко? Той си е 1,60лв

Преди 10 часа, batibon написа:

Да, нещата винаги са по-различни с патето. jayjasun верно ли живееш в Мидълзбро ? Хубав град...

сега на всички кажи, че им виждаме ip-тата и мейлите, та да вземат да си ги крият :lol:

Преди 14 часа, batibon написа:

Да, нещата винаги са по-различни с патето. jayjasun верно ли живееш в Мидълзбро ? Хубав град...

Какво общо има това с темата ми, не разбрах? Но да, там съм. Да, хубав е.