Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
tzakarda

Как да инвестирам печалби от алткойни

Въпрос

Здравейте,

понеже съм нов и зелен, искам да ви попитам дали сте на същото мнение. Удачно ли е да прехвърлям печалбите от алткойните си в биткойн, независимо от текущата цена на BTC-то към момента. Все пак BTC-то нали го разглеждаме като сторидж оф валуе, за мен няма смисъл да връщам парите се във фиат къренси за момента освен ако не искам да си купя нещо. Мисля, че сам си отговарям на въпроса, но все пак друго си е някой по-опитен да ти потвърди мнението и да ти даде самочувстие да действаш : ).

И втори въпрос, това е моето портфолио с алткойни:
ETH, LINK, ADA, GRT, UBT, DOT, REN, MRPH, EWT, BAO

да дадете някакво мнение за тях, и да предложите нещо което сте рисърчнали.

Мисля да добавям:
AAVE, EGLD(elrond gold), dHedge DAO

мнение и по тях ако желаете разбира се.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

Как пък един еос не сложи :) само аз ли съм се излъгал....

Тук сме повече Биткойн максималисти. Но за теб  мога да кажа, научи се да гледаш цената на алтовете в биткойн оранжевата линия. И се ориентирай по нея да ли печелиш или губиш. След като койн маркет кап беше придобит от Бинанс първото нещо беше да скрият(или да не се вижда лесно) цената в бтк на латовете.... (на мобилната версия на телефона вече не се показва)

image.png

За в бъдеще ще останат много малко алтове, според мен не повече от 2-3... и ще се казват валута на корпорация Х и тн... 

В един момент, като се появи стейбълкойна на ФБ, който ще поддържа смарт договори ще има яко падане и умиране на алтове. Ще оцелеят няколко, които са обвързани с нещо от ранга на ФБ.  И все пак Смарт договора не е забранена бъдеща възможност на биткойна...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове