Jump to content
hash.bg - биткойн форум
anych

Помощ с Coinbase

Recommended Posts

Здравейте! Имам портфейл в Coinbase от доста време. Днеска видях, ще са понатрупани биткойни. Но не бях влизала сигурно от година и видях, че нещата доста са се променили. Искам да изтегля тези биткойни в долари или евро в моя сметка или в PayPal. Успях да верифицирам шофьорска книжка, но с другия документ имам проблем. Качвам сметка за тока, но непрекъснато ми идва съобщение, че документа не е верифициран. Опитах се да намеря някакъв документ в PayPal с моя адрес, но последно време съм пазарувала все с превозвач и реално адреса не е в България. Писах на съпорта, но подозирам че ще ми отговорят, че проблема е в това, че документа е на кирилица. Та, на някой дали ще му се занимава с мен да ми обясни какви са ми възможностите да прехвърля тези биткойни в моя сметка и ако няма такива какво ще ме посъветвате да направя с тях? Аз ще ровя да верифицирам този документ, че да имам изобщо някаква  възможност за опции. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

бих наблегнал на верифицирането на този документ или друг, който би свършил работа. Варианти различни няма!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се верифицирах там чрез банково извлечение от любимата банка на @vamp111 - ДСК. Ако имаш банкова сметка там можеш да опиташ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах със скрийншот на PayPal акаунта ми, където се вижда адреса ми. Сега най-много да ме блокира. Пита ме дали адреса е същия, като на шофьорската ми книжка, а той е друг, защото книжката е със стария ми адрес. Аз му дадох да и ми изписа, че всичко е верифицирано... да видим какво ще стане с времето, дано да не ме блокират. 

Иначе успях да продам малко биткойни и да си ги прехвърля в PayPal акаунта ми, което реално исках да направя. Но пише, че трябва до 18.03.2021 да се верифициран, в противен случай ще мога само да тегля от там, без да получавам. Да се надявам се, че съм успяла и всичко ще е наред.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове