Jump to content
hash.bg - биткойн форум
  • 0
vonko1988

Безопасно закупуване на биткойн

Въпрос

Здравейте.

Кой според вас в момента е най-безопасния начин за закупуване на биткойн? 

Като цяло бих искал да съхраня private key-a на 2-3 флашки като извърша минимални операции с него на устройство, свързано с мрежата.

Не желая да го държа в платформата или портфейл инсталиран на телефона ми или друго устройство.

Извинявам се, ако вече има такава тема, но не открих в търсачката. 

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

генерирай си офлайн сийдовете, купи си p2p биткойни да ти ги пратят директно там, съхранение на флашка не е най-удачното, но е вариант ако имаш удобен и сигурен бекъп

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
На 12.04.2021 г. at 9:50, vamp111 написа:

генерирай си офлайн сийдовете, купи си p2p биткойни да ти ги пратят директно там, съхранение на флашка не е най-удачното, но е вариант ако имаш удобен и сигурен бекъп

Ако може да те попитам още нещо - опитвам се тестово да пратя 200лв от icard в кракен.

Изглежда обаче са блокирали ай баните - ти скоро депозирал ли си от ай кард в кракен напоследък?

Успях между другото да пусна 200лв от Револют към крипто.ком та може от там да купя. Тази борса как е според теб?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Преди 1 час, vonko1988 написа:

Ако може да те попитам още нещо - опитвам се тестово да пратя 200лв от icard в кракен.

Изглежда обаче са блокирали ай баните - ти скоро депозирал ли си от ай кард в кракен напоследък?

Успях между другото да пусна 200лв от Револют към крипто.ком та може от там да купя. Тази борса как е според теб?

...YouHodler...Coinloan...  Помисли за минаване транзит през тези сайтове по пътя към Кракен, лицензирани са, ще ти струва една верификация, поразгледай таксите, има и опцията която търсиш...изобщо  виж спящата плюсова тема...виж и Changelly. Иска четене...

Поясни фразата - Изглежда обаче са блокирали ай баните

Да не стане като с майор Михов и кмета...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Преди 14 часа, vonko1988 написа:

iban-a на икарда ти верифицран ли е в кракен? 

няма такова нещо, всяка седмица транзакции правя в двете посоки

крипто.ком никога не съм ползвал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0
Преди 3 часа, vamp111 написа:

iban-a на икарда ти верифицран ли е в кракен? 

няма такова нещо, всяка седмица транзакции правя в двете посоки

крипто.ком никога не съм ползвал

нещо бях прецакал от айкарда с телефона.

Успях да пусна вчера тестово 100 евро към кракена, не съм верифицирал обаче айкардд айбана в кракен, не видях някъде да се иска такова нещо.

Не е ли просто трансфер от ай кард към банкова сметка?

Също при теб за колко време стигат от ай карда кракена парите долу-горе?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Отговори на въпроса...

×   Поставихте готово форматирано съдържание.   Искате ли да премахнете форматирането?

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното съдържание от редактора беше възстановено.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Създай нов...