Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Айде всеки да сподели какви биткойн портфейли ползва на мобилния си телефон и защо.

Аз лично съм ползвал KNCWallet на Android, за да тествам най-вече бонуса от $1, който даваха. Но след проблемите на KNC не бих го препоръчал.

Другият, който често използвам, е този на MyCelium, също за Android, но понякога ми забива, не плаща веднага и често чета за проблеми с него в Reddit Bitcoin.

Иначе най-якият, който сякаш съм виждал е мобилното приложение на BlockChain.info. Хубавото е, че има и настолна версия и всичко, но ако сте избрали BlockChain.info за основен портфейл, е малко опасно да си носите телефон, който има достъп до всичките ви койни. Напоследък и самият сайт много се дъни, та и тук съм скептик.

Напоследък мернах AirBitz, Xapo, BreadWallet (iPhone само обаче), който ми направиха доста добро впечатление. Ще се радвам, ако помогнете с опит тук, защото е крайно време да напиша статия за това в hash.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам предимно walleta-a на blockchain.info, но в последно време много им се събраха издънките. В reddit нон стоп има теми за различни проблеми с техния wallet. От една седмица използвам GreenAddress и съм доволен (   общо взето можете да видите предимствата и недостатъците на по-известните wallet-и   https://bitcoin.org/en/choose-your-wallet).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много полезен линк, да

и аз клонях към green address, но в reddit имаше случай вчера да им падне сървъра и понеже е мултисиг, не могат да ти подпишат плащането, та май се отказвам от тях за сега...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове