Jump to content
hash.bg - биткойн форум

eMunie

pastet89
 Share

Recommended Posts

Четох във форума им, и по-скоро нищо не разбрах, само ми се заформиха въпроси, някой схванал ще обясни ли:

1. Какво значи, че човек може да има само един портфейл, и следователно да бъде банван в дадени случаи? 1 портфейл на какво, на ИП, на МАК адрес ... ? Какво пречи ако ме баннат да си направя нов?

2. Вечна ли е инфлацията като при праймкон? Няма кап, постоянно се произвеждат, доколкото разбрах.

3. Копаене или люпене, това ми е най-мътната част... Има някакви люпипни, които произвеждат пари, само че доколкото разбрах, те проозвеждат парите, от които се нуждае мрежата в момента, какво ще рече това? Да рънваш люпилня май е равно на това да си майнър, само че тези хора парите които люпят в крайна сметка за себе си ли пазят, или ги пръсват по мрежата и какъв им е интереса да набиват повече пари в хардуер? Има ли ниво на трудност и как се вдига, май не е с времето или с повечето хардуер, а с какво?

4. Какво значи IPО,  май е нещо като център за купуване на ЕМУ-та, това значи ли, че предварително са изкопани всички като при некст, и се продават, тогава как хем се продават, хем се копаят?

Pastet - с едно прочитане и една страница не става - за да се разбере, трябва да се отучиш на всичко, с което си свикнал покрай биткойн :)

Може да прочетеш какво казва за себе си Даниел: http://forum.emunie.com/index.php?/topic/36-hi-im-dan/

Всеки има неща в живота си, от които не би бил горд. Всеки трябва да послуша акъла си, аз писах и в техния форум, че там се чуствам като у дома, дори имат система за съвместна работа, която е сходна с идеита на hash.bg, така че сега остава да разбера повече технически подробности. Стартът е на 15 февруари, има време да се прецени дали да се включвам.

• 6 years later...

Към администратора,

Може ли да се премахне забраната за достъп до този форум за @danisapfirov сега пиша с малко подменено име.
Също така може ли подфорума eMunie да се нарече Radix.

Ще пиша от време на време само там.
Поздрави

• 2 weeks later...

Това пише на профил danisapfirov -  This member is not allowed to access the site.  Няма как да бъде премахнат бан от друг модератор, най-малкото е неколегиално, даже и да се знае предисторията за налагането му. Логически може да се отмени от администратора който го е наложил. Темата  eMunie е създадена както се вижда от pastet89, трябва ли да се пренаписва история...