Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Нямам думи!

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Вече цяла седмица имам усещането, че съм в паралелна реалност! Реших от любопитство да видя какъв е светът на криптовалутите и в момента се чуватвам като участник в някаква нелепа постановка ала Биг Брадър. Заседнал съм на етап избор на Уолет - първо ми опъваха нервите от бАЙНЪНС, а сега - от кОЙНБЕЙС - какви ли не въртели за верификация на акаунта - то банкови извлечения, справки за кредитни карти (естествено това им го отказах!!!). Не ми приемат нито паспорт, нито фактура от (ПейПал!) - нищо! Обяснение - няма. Форма за обратна връзка - няма. Човек не знае - да не би причината да е, че някъде данните са на кирилица?! Казва ли ти някой?! 

По всичко личи, че интересът ми към криптото ще изсъхне още в зародиш.

Сблъсквал ли се е някой от вас с подобно шоу. Интересно ако сте потвърдили искания от тези хубостници адрес на живеене?! - как са се справили от сметката за ток, където той е на български?

P.S. Имам чувството че зад всички тях стои един и същи човек - с офис на кораб в някое южно море. 

Untitled.png

• 2 weeks later...
На 8.01.2022 г. at 19:01, tsbratanov написа:

Здравейте на всички!

Вече цяла седмица имам усещането, че съм в паралелна реалност! Реших от любопитство да видя какъв е светът на криптовалутите и в момента се чуватвам като участник в някаква нелепа постановка ала Биг Брадър. Заседнал съм на етап избор на Уолет - първо ми опъваха нервите от бАЙНЪНС, а сега - от кОЙНБЕЙС - какви ли не въртели за верификация на акаунта - то банкови извлечения, справки за кредитни карти (естествено това им го отказах!!!). Не ми приемат нито паспорт, нито фактура от (ПейПал!) - нищо! Обяснение - няма. Форма за обратна връзка - няма. Човек не знае - да не би причината да е, че някъде данните са на кирилица?! Казва ли ти някой?! 

По всичко личи, че интересът ми към криптото ще изсъхне още в зародиш.

Сблъсквал ли се е някой от вас с подобно шоу. Интересно ако сте потвърдили искания от тези хубостници адрес на живеене?! - как са се справили от сметката за ток, където той е на български?

P.S. Имам чувството че зад всички тях стои един и същи човек - с офис на кораб в някое южно море. 

Untitled.png

Разбирам те напълно .

Напоследък забелязвам че  голяма част от борсите  просто са започнали да прекаляват тотално от към изисквания , своеволия и т.н . Много ми се оплакват със вече верифицирани акаунти, предадени всички документи абе всичко 6 бе и в някой слънчев ден борсите си решават без причина без основание спират карти и акаунти без никакво предизвестие и почват със всякакви нелепи изисквания като ти държат парите като заложник.Последния случай реших да ги притисна малко и да видя дали ще споделят  някакво обяснение имало ли въобще причина за спирането на един верифициран акаунт за две седмици ... и абсолютно никакво обяснение.....решават си спират решават си пускат ,нищо че ти губиш една торба с пари примерно .Може би това не е тяхна вина или може би от страх и да си вържат гащите , но може би вече от стотиците разправии най добрия вариант ти е да избягваш абсолютно места изискващи KYC . Ще ти спести много главоболия и пари ,като междувременно е много по лесно .