Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Fed, сега и Тръмп.... 

Вече.. Едно време и Джейми Димон на JP разправяше как биткойна не струвал.... 

Есента ще има хубав мега гига рън... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много голяма, SP 500 и Down Jones са на върховете си. В акции има вкарани толкова много пари, всичко напечатано след 2008. БАККТ почват тестово на 22 ри. Вече има пуснати 2 физически фючарса, те ще са третия, който ще бъде директно завъртян на Wall Street, а и след това най-вероятно ETF-a. 

И малко бакалски сметки Според мен между 5-10% от парите в акции ще се насочат биткойна (70-80%) и няколко алта (20-30%). Акциите са около 70трл$ 5% от тях са 3,5трл$. (3,5*0,7=2,45) Само, че по други мой сметки, за всеки влезнал 1$ в биткойн цената на капитализацията скача с 10$. Да приемем че ще скача с х5 (в други постове съм обяснявал защо, заради голямото количество заключени, изгубени, блокирани койни). Та 2.45 х5 = 12 трлн$.

Туко виж John McAfee не му се наложи да хапва разни неща....

Но просто такава реклама.... FED и Тръмп да говорят за Bitcoin..... много са глупави, но няма как вируса се разпространява...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, това XRP........ такива заглавя се пишат от хора с натежали торби...

м/у другото според доста chainanalysys репорти които съм изчел, повечето биткойни са притежание на американски граждани, не китайски...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.07.2019 г. at 15:46, Wabi написа:

Ама копачите са китайци.

google: UASF и NO2X ще разбереш от общата картинка, че миньорите не командват парада

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/11/2019 at 1:51 PM, vamp111 said:

https://blog.blockstack.org/blockstack-token-sale-sec-qualified/

преди да ме оплюе някой, че това не е Биткойн новина, да помисли добре!

@vamp111, би ли обяснил, какво имаш предвид с тази новина, наистина не можах да разбера, въпреки че прочетох статията?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Johny_Domino написа:

@vamp111, би ли обяснил, какво имаш предвид с тази новина, наистина не можах да разбера, въпреки че прочетох статията?

това е първата един вид разпродажба на токени която е регулирана от комисията по ценни книжа (самото ICO мина миналата седмица) 

това ще проправи път в индустрията и други компании да го правят

за сметка на това в момента гласят закон големите теч. компанни да не могат да правят такива за повече от определена сума (милиони/милиярди долар)

но като цяло това както казвам проправя път на други

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Johny_Domino  в главата ми звучеше по-добре.

цялта индустрия печели от това, да е ясно кой по-точно регулира търговията на криптовалути и най-вече компанните които предлагат такава

маса пари стои отстрани и не пипа криптовалутите, не защото са рискув актив, а защото не следват определена законова рамка, регулациите ще дадът сигурност на тази маса да се включи в този смисъл това е новина касаеща и биткойн

надявам се това да е по-ясно :D  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така, Тетър се гласят в края на годината да пуснат долари токенизирани върху LN. Октомври мисля, ще има голяма конференция за LN и може и тогава да го демонстрират. 

Ако тръгнат токените върху LN ще бъде много голяма крачка(как точно не ми е ясно и какво ще представлява) но явно ще има доста повече в LN от обикновено размятане на биткойни с такса клоняща към 0. Според мен след като видим тетъра върху LN, след това ще видим много други токъни върху LN и тогава ще има DEX-ве базирани върху BTC/LN/Atomic Swap, които ще позволяват търгуването и размяната им срещу биткойни или други токъни в мрежата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 hours ago, vamp111 said:

коментирахме го снощи на живо :D затова така реагирах

човека като цяло нищо лошо не каза, дори напротив

Освен, че "биткойн и криптовалутите са заплаха за националната сигурност". А и фактът, че се организира такава пресконференция не дава положителни сигнали. Според мен САЩ ще ликвидират битфинекс и тетър, а това ще съсипе пазара за някакъв период..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@edm аз пък от брифинга разбрах следното.

полето за игра е равно за всички, всички които искат да играят трябва да спазват едни и същи правила. Либра койн няма да го бъде, Биткойн е добре стига да не се ползва за закупуване на дрога :lol: 

иначе да, Финекс и Тетър са най-слабото място в екосистемата, ударят ли тях ще заболи и все пак, продължаваме напред!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е ясно. Ако има кой да смачкат, ще го направят веднага. Изслушане на фейсбук пред сената от вчера: 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май май няма да го бъде. Ако все пак мине, ще е толкова голям компромис, че на 100% ще си проличи колко много ги е страх от времената които предстоят 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове