Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доклада е доста ХУБАВ, и май има за цел да образова чичковците с парички и защо трябва да се насочат към електронното злато.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
28 minutes ago, vamp111 said:

неизлечим

Сериозно като го прочетеш това "Is it too late to get in on bitcoin?" Каква е първата асоциация, която ти изниква в съзнанието? "To get in" придава един такъв пирамидален отенък.

То неслучайно и колегите, всичките програмисти си мислят за биткойн, че е пирамида. Защото се използват такива "термини".

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам едни програмисти, долу горе няколко пъти в годината се срещаме, все ме питат как е биткойна, измама ли е, той мaй падна и т.н. от няколко години преди мене знаят за "пирамидата" още не са "влезли" в нея, така че разбирам те напълно какво имаш в предвид... но това си е естествения подбор, аз съм фен на Дарвин!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един супер близък приятел програмист, доста напред и със знания и със средства.... обяснявах му на 2000$ колко е важно да си вземе поне един, ама неееее.

Брат му и един негов приятел са финансисти от тези които вярват в банките и му обясняваха, как банките са всичко... и това е пирамида

:) Но не мисля, че е от това да ли си програмист а до каква степен си готов да поемаш по нови неотъпкани пътеки...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.png

в https://bitinfocharts.com/ е по-малко, но все пак скоро може би ще видим 200EH/s, колко ли ток е това на ден $$$, колко ли $$$ е оборудването.... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това до някъде е биткойн новина, чак ме накара да отворя фомо дълга

https://decrypt.co/16998/confirmed-craig-wright-doesnt-have-keys-to-8-billion-of-bitcoin

TL:DR Крейг Райт няма ключовете за милиона биткойни, каква изненада и че не е Сатоши...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове