Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Честит Халвинг юнаци,

Наздраве за следващите 4 години, 209 934 блока или 1 312 088 биткойна

инфлацията в Биткойн вече е 1.80% под тази на златото и заветните 2% които всички икономисти цитират 

политиката на Биткойн, Quantitative  Hardening vs политиката на Централните банки Quantitative Easing

:wub:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става като събереш група Шиткойнери  и им дадеш глас: Започват да пелтечат наживо биткойна това биткойна онова, ама пък Етериум е много добре и е много децентрализиран с неговото DEFI  :lol::lol::lol: едно БУУУУУУУУУУУУ от мен за компанията от София и най-вече за този заклет шиткойнер Владислав Драмалиев 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърнете внимание на господин ТИТО ТИТОВ  в 56минута. той много добре е разбрал биткойн "технологията" и според него не можеш да си платиш кафето с Биткойн обаче с Етериум и Кардано можело :lol: майко мила и тези хора имат смелостта да излязат и да проповядват в някоя зала и да ти вземат и пари за вход :lol: за това не ходя по биткойн конференции

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.wsj.com/articles/jpmorgan-extends-banking-services-to-bitcoin-exchanges-11589281201

най-големите американски банки нямат проблеми с крипто борсите, българските имат <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 minute ago, vamp111 said:

https://www.wsj.com/articles/jpmorgan-extends-banking-services-to-bitcoin-exchanges-11589281201

най-големите американски банки нямат проблеми с крипто борсите, българските имат <_<

Те все още му викат биткойнТ. Защо се изненадваш :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hjzagf4sb написа:

Те все още му викат биткойнТ. Защо се изненадваш :lol:

да имам късмет само да са се объркали, да видиш как ще ги изненадам за благото на всички :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, vamp111 написа:

какво става като събереш група Шиткойнери  и им дадеш глас: Започват да пелтечат наживо биткойна това биткойна онова, ама пък Етериум е много добре и е много децентрализиран с неговото DEFI  :lol::lol::lol: едно БУУУУУУУУУУУУ от мен за компанията от София и най-вече за този заклет шиткойнер Владислав Драмалиев 

Написах им в чата, че са шиткойнъри и да не ги слушат, ама ме баннаха, колко щях да пиша още ... Имаше и други където ги плюеха... Ама те и друго не заслужават. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
13 minutes ago, ivan said:

Написах им в чата, че са шиткойнъри и да не ги слушат, ама ме баннаха, колко щях да пиша още ... Имаше и други където ги плюеха... Ама те и друго не заслужават. 

Всеки преминава през фазите :D

8jqacra.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, hjzagf4sb написа:

Всеки преминава през фазите :D

8jqacra.jpg

Картинката не е цяла. Няма я монетата на народа. Къде ми е кучето БРЕЕЕ..... 

Как ще се разхождам в парка без псе а???

Нали ще ме глобят....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, ivan написа:

Untitled11.png

Untitled111.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове