Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

явно някакво мобилно приложение за покупка на биткойни което е на БАККТ(повече инфо в нета за баккт)

@vamp111те не трябваше ли с старбъкс да го правят и да бъде тяхно приложението на старбъкс.... то с този ковид едва ли някой им влиза в кафетата а и явно си имат други проблеми сега 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уникално интервю с нашият нов БОГ Майкъл Сейлър от Микростратеджи!

отделете 2часа на това вместо на някой тъп холивудски филм, заслужава си!

https://www.pscp.tv/w/1yoJMXPkdrNGQ 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест разбирайте, всички, които имат регистрация в сащ ще получат мейл, вече може да си купите биткойн и други шиткойони... Да се надяваме да изберат биткойна ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен тред за тези, които се притесняват за момента в който правителствата ще забранят Биткойна, препоръчвам:

https://threadreaderapp.com/thread/1326614025652867073.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, ivan написа:

Тоест разбирайте, всички, които имат регистрация в сащ ще получат мейл, вече може да си купите биткойн и други шиткойони... Да се надяваме да изберат биткойна ;)

само да поясня нещо, PayPal не ви позволява да си купите реалния актив, а само така наречените IOUs подобно на Revolut и Robinhood потребителите само си МИСЛЯТ, че са си купили нещо.... няма опция, която да ви позволява да транзактвате.

Emo9BnLWMAYUkGz.jpg

Emo-U31XIAASYgd.jpg

Emo-tBkWEAI_UbP.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, vamp111 написа:

само да поясня нещо, PayPal не ви позволява да си купите реалния актив, а само така наречените IOUs подобно на Revolut и Robinhood потребителите само си МИСЛЯТ, че са си купили нещо.... няма опция, която да ви позволява да транзактвате.

По принцип няма лошо:

- реклмаа до повече потребители ще стигне

- лесна покупка и съхранени за хората които не се оправят с кодове ключове и тн.

- няма да натоварват блокчейна!

- ще холдват лесно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Отдавна не следя други неща освен БТК ама сега започна да ми излиза BCH, че ще има хард форк. Вярно ли е ?

Какво да очакваме ? Защо го правят ? Ще навреди ли нещо на БТК ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 7 часа, vamp111 написа:

- Да

- Да

- Да

- някой друг ще холдва вместо тях ;)

Да да ама не !

Забравяте, че те влизат в играта не с BTC а с някакъв техен измислен ДАЛАВЕРАтив.

На теб 21 000 000 на другия 21 000 000 на мен 21 000 000 и така нататък на всеки желащ стига да си плати.

Банките ряпа да ядът с тяхното 90/10 предлагане/резерв.

А и ония борси с ДАЛАВЕРАтивите дето вземат BTC  а пишат Х.. нам си кво и те ряпа да ядът.

Реклама а ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Securities and Exchange Commission (SEC) now qualifies U.S. banks, broker-dealers, and registered futures commission merchants as custodians for cryptocurrencies and tokenized securities.

https://www.sec.gov/news/public-statement/statement-im-finhub-wyoming-nal-custody-digital-assets

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, vamp111 написа:

The Securities and Exchange Commission (SEC) now qualifies U.S. banks, broker-dealers, and registered futures commission merchants as custodians for cryptocurrencies and tokenized securities.

https://www.sec.gov/news/public-statement/statement-im-finhub-wyoming-nal-custody-digital-assets

Я обясни на мен простия кво ще рече - КВАЛИФИЦИРАНИ ПОПЕЧИТЕЛИ.

Или е това което си мисля :-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички тези големи компании, които искат да влязат, ще си уредят да влязат на дискаунт, банките така правят, само казвам..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че свърши с дискаунтите, даже го виждам 17к+ тази седмица май, както тръгна и след това ще трябва вече една седмица корекция акумулация само че не съм сигурен, че ще е и следващата. 

Движението на цената няма да има нищо общ с това което е било, вече кой ли не каза 200к 300к догодина декември. Всеки ще чака това ако ще продава... Няма как да влзенат фондове компании и тн.. и цената да направи 200к и след това да се срине. .... Сега започват по големи риби да влизат и всяка следваща ще е по-голяма ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове