Jump to content
hash.bg - биткойн форум

Recommended Posts

Невежеството във Фейсбук е на друго ниво, просто не знам как хората им стига акъла да пазят равновесие прави... 

Ще правя нова група там, CryptoOrgy само аз и един приятел, да си говорим, за да не звучим тъпи!

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, vamp111 написа:

Невежеството във Фейсбук е на друго ниво, просто не знам как хората им стига акъла да пазят равновесие прави... 

Ще правя нова група там, CryptoOrgy само аз и един приятел, да си говорим, за да не звучим тъпи!

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

Мъск да купува Фейсбук и да го изтрие. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, vamp111 написа:

Untitled1.png

Untitled2.png

Untitled3.png

В интрес на истината в последно време доста хейт и негативни коментари ...балон пирамида все това срещам...замислям се толкова ли е ТЪП народа ...не чете ли ?...за 10 години никой ли не прочете не се поинтересува поне малко...невежи винаги ще има то е ясно...ама толковали не им светва лампата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, batibon написа:

Така е в Шумен Център на вселената....

https://zerotosuccess.bg/school/

https://www.youtube.com/c/TsvetanRadushevzerotosuccess/videos

Мисля и аз да ставам Youtube звезда и да ви обучавам какво "да" правите :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елон вече няма Bitcoin на профила. Значи ли това, че вече е шилнал количеството, което пак тихо и скрито изкупи?

Помпата стана, сега май нищо не спира корекцията?...

Нищо не пречи да се върнем дори до 38.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, hpz написа:

Елон вече няма Bitcoin на профила. Значи ли това, че вече е шилнал количеството, което пак тихо и скрито изкупи?

направо 30к...

явно ще си останеш мечка до последно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, ivan said:

направо 30к...

явно ще си останеш мечка до последно

Аз съм all-in в Биткоин. Каквото допълнително изкарам, ще е от левъридж. Засега чакам добър момент за дълго или късо, при 48-49к не е добър момент.

Ако потвърди пробива над триъгълника, това е добър момент.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, hpz написа:

пак ли ще шортиш тренда?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо не бих заложил на дълго.

От друга страна триъгълникът е пробит за момента.

Нямам причина нито за късо, нито за дълго. Влизане на дълго сега крие неоправдан риск.

Затова смятам, че цената плавно ще се вдига с корекцийки, всички да са прецакани.

Chart9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MicroStrategy Inc. ще продаде конвертируеми облигации за 600 млн. долара и ще използва парите за закупуване на биткойн.

https://www.microstrategy.com/en/investor-relations/press/microstrategy-announces-proposed-private-offering-of-600m-of-convertible-senior-notes

Пък вие си чертайте линийки по графиките.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, hpz написа:

Ето защо не бих заложил на дълго.

От друга страна триъгълникът е пробит за момента.

Нямам причина нито за късо, нито за дълго. Влизане на дълго сега крие неоправдан риск.

Затова смятам, че цената плавно ще се вдига с корекцийки, всички да са прецакани.

Chart9.jpg

защо просто не купиш на спот и ако те притеснява да хеджираш с 1/10 от стойноста х10 левъридж 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Гари написа:

MicroStrategy Inc. ще продаде конвертируеми облигации за 600 млн. долара и ще използва парите за закупуване на биткойн.

https://www.microstrategy.com/en/investor-relations/press/microstrategy-announces-proposed-private-offering-of-600m-of-convertible-senior-notes

Пък вие си чертайте линийки по графиките.

$MSTR just priced converts at 0%.! They raised equity, while bond investors are so desperate for $BTC that they hit a zero ask or forward equity sale on the other side of the trade!

Това е като дългосрочна опция, която ви гарантира връщането на премия ви при изтичане!

https://www.microstrategy.com/en/investor-relations/press/microstrategy-announces-pricing-of-offering-of-convertible-senior-notes_02-17-2021

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Tzveto99 написа:

Човече трябва да ме видиш мен на няколко ракии като проповядвам, не можеш да спориш с мен, бог побеждава! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, vamp111 написа:

Човече трябва да ме видиш мен на няколко ракии като проповядвам, не можеш да спориш с мен, бог побеждава! 

:D Всички колеги в офиса вече си купиха биткойн и други пирамиди , към които ги насочвам :D 

I am not a financial advisor, it is only for educational purposes :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих си ФБ за да разтоварвам от темата, ако ми видиш месинджъра ще припаднеш, фомото е голямо и истинско, да не говорим за хората дето ми пишат тук как да купят.. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vamp111 написа:

направих си ФБ за да разтоварвам от темата, ако ми видиш месинджъра ще припаднеш, фомото е голямо и истинско, да не говорим за хората дето ми пишат тук как да купят.. 

Нека да купуват. Аз съм се хванал на бас за 161к цена до края на година на 1 биткойн. :D 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове